REKLAMA

Koszulki, czapki i szaliki do kupienia przed sobotnim meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed sobotnim meczem z Koroną grupa UZaLeżnieni prowadzić będzie sprzedaż dobrze już znanych czapek z nowym wzorem "Mocno Legia" (35 zł), a także najnowszego wzoru koszulek "Legia Warszawa. Takie Środowisko" (70 zł). Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele kibicowskie. Koszulki i czapki od UZL będzie można zakupić w Źródełku w godzinach 18:00 - 19:30, a także w przerwie spotkania pod "gniazdem".

W przerwie meczu w sprzedaży będzie także nowy gadżet z serii "Ultrawersytetu Warszawskiego", a mianowicie szaliki z hasłem z oprawy zaprezentowanej na meczu z Lechem - "United we stand, divided we fall". Cena szalika - 30 złotych. Będą one do kupienia pod gniazdem, zaś kibice z trybuny im. Deyny będą mogli nabyć je na promenadzie, pomiędzy Żyletą i Deyny. "Zysk ze sprzedaży szalików zasili w całość NaSz budżet, który to po ostatniej oprawie i późniejszej akcji #KiedyMyŻyjemy jest w opłakanym stanie" - informują Nieznani Sprawcy.Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 28.11.2018 / 08:29, *..play-internet.pl

Witam Ziomeczki!
Czy może będą w Źródle w sprzedarzy kominy z takiego śliskiego materiału???
Chyba w tamtym roku były takie zaje biste...

odpowiedz
emanko - 27.11.2018 / 21:59, *..dynamic.chello.pl

A kibice z trybuny Zachodniej w jaki sposób mogą nabyć szalik?

odpowiedz
# - 27.11.2018 / 21:50, *..unknown.vectranet.pl

70 pln za t-shirt to lekkie przegięcie...

odpowiedz
Mordeczka - 27.11.2018 / 21:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaki jest największy rozmiar tej koszulki?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.