Przedostatni raz na Ł3! | fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Koroną

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 grudnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie mecz 17. kolejki Ekstraklasy z Koroną Kielce. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach, Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" i Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27. Na chwilę obecną zajętych jest ok. 14 000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Do buli - 01.12.2018 / 20:21, *..98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3 czy 4 razy to czemu marny kibic?
Wytłumacz

odpowiedz
Marcin - 01.12.2018 / 14:44, *..centertel.pl

Ja zaraz startuje prawie 200km na meczyk Koroneczki i nie ma ze mróz czy upał. Pewnie że mniej się chce w taką pogodę ale wpadajcie legioniści na waszą drużynę i ma być fajna atmosfera. Pozdro dla normalnych

odpowiedz
do madziula - 01.12.2018 / 14:39, *..static.chello.pl

to nie idz nikt nie będzie płakał po tobie

odpowiedz
MadziuLa - 01.12.2018 / 14:27, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Nie ma co iść na taki mróz i zdrowie marnować, dzisiaj będzie łomot od koronki....

odpowiedz
J - 01.12.2018 / 14:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ch... z zimnem. Cytrynówka, źródełko i heja na stadion:)

odpowiedz
Bu"L"i - 30.11.2018 / 20:25, *..adsl.inetia.pl

"do pytanie" nikogo nie obchodzi nabijanie komuś kasy w sklepach. Najważniejsze jest kibicowanie Legii a więc obecność na każdym meczu. I to jest kibic. Nawet jak ktoś zostawia 5 tys. a na meczu jest 3=4 razy to jest marny kibic.

odpowiedz
Do do pytanie - 30.11.2018 / 16:39, *..75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I mamy 3 typ brawo
I wg mnie jazdy z tych typów jest kibicem
Wiec czemu nasi poprzednicy się kłócą kto jest bardziej kibicem

odpowiedz
do pytanie - 30.11.2018 / 12:42, *..play-internet.pl

Kibicowanie to dla ciebie tylko kasa?niezły jesteś,a jak ktoś jest tylko na kilku meczach w roku,bo ma dużą rodzine i ma na kogo wydawać hajs i nie kupuje żarełka i pamiątek bo go nie stac,bo jak napisalem ma na kogo wydawac,ale jak juz jest na meczu to drze ryja i sie bawi jak wariat,to co o takim osobniku powiesz?janusz czy kibol?dodam,ze w przeszlosci gdy byl kawalerem,byl na wszystkich meczach w Warszawie i czasem na wyjazdach,janusz czy paź wedlug ciebie?

odpowiedz
pytanie - 30.11.2018 / 09:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

zabrakło mi mojego komentarza... dla mnie obaj są kibicami, tylko każdy w innym etapie życia swojego...

odpowiedz
pytanie - 30.11.2018 / 09:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kto jest większym kibicem

a) ten co jest na każdym meczu na żylecie i zostawia w sklepie np 0 zł, bo kupuje u grup
b) ten co jest sporadycznie, ale w sklepie oficjalnym zostawia w skali roku np 4 000 bo się ubiera, ubiera swoje dzieciaki?
A jak już idzie na mecz, to kupi sobie i żarełko i coś do gardełka?

No kto?

Może to być fajny temat na kolejny tekst na stronie, bo czytanie kto jest lepszy, a kto gorszy jest żenujące :)

odpowiedz
Piotrek (L) - 29.11.2018 / 21:41, *..centertel.pl

Dziękuję ci bardzo i pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
do piotr - 29.11.2018 / 20:53, *..net-bis.eu

życzę zdrówka ;-)

odpowiedz
Piotrek (L) - 29.11.2018 / 19:59, *..centertel.pl

Do R mów co chcesz taki z ciebie Brat że nie masz szacunku tylko jeszcze w dodatku jesteś wulgarny do mojej osoby właśnie mi przeszkadza złamanie bo gips jest ciężki i nie wystoje tyle czasu bo od tego gipsu kręgosłup szybko boli bo jest obciążenie a po drugie nie bede się narażać swojej ręki w razie czego jak ktoś nie chcący mnie w tą rękę urazi i bardziej mi się pogorszy i tez mogę mieć rękę zespolona na śruby wszystko się okaże na kontroli a po drugie nawet piwa się nie mogę napić bo biorę silne leki przeciw bólowe

odpowiedz
R do Piotrek - 29.11.2018 / 16:55, *..net-bis.eu

gościu a co ci złamanie przeszkadza w przyjsciu na mecz i dopingowaniu ? jak chcesz wiedzieć to ja miałem złamaną rękę i była złożona kość na zespolenie operacyjnie i po dwóch tygodniach pom operacji z ręką w gipsie już trenowałem na siłowni nogi ( robiłem przysiady z ciężarem 200 kg ) i brzuch , po 6 tyg gdy zdjąłem gips zacząłem biegać i wróciłem na matę oczywiście rękę oszczędzałem ale trenowałem .. nie miałem wymówek a Twoje pierdo.... zostaw dla siebie bo nikogo to nie interesuje czy ty jestes w formie czy nie .. myślisz , że kogoś to obchodzi czy będziesz czy nie /?> nie nikgo to nie obchodzi . nara

odpowiedz
Białson - 29.11.2018 / 16:37, *..65

J...ć! Obiektywnie pozera

odpowiedz
Piotrek (L) - 29.11.2018 / 14:41, *..centertel.pl

Dziękuję ci z całego serca za wsparcie Bracie dopigujcie nasza Kochana Legiunie całym sercem i godnie ♥ Legia aż po grób nie zależnie od warunków atmosferycznych i wyników prawdziwy kibic jest zawsze nawet jeśli bywa ciężka sytuacja w klubie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Braci i Siostry do zobaczenia na rundzie wiosennej

odpowiedz
Do Piotrek (L) - 29.11.2018 / 13:48, *..centertel.pl

Czytałem twoją historię na FB na jednej z legijnych grup. Zdrowia bracie !

odpowiedz
Wszyscy na Legię - 29.11.2018 / 11:58, *..static.chello.pl

Skończ płakać że zimno będzie grzane wino w cateringu jest bardzo dobre polecam widzimy się w sobotę !

odpowiedz
R - 29.11.2018 / 11:58, *..internetdsl.tpnet.pl

spokojnie, jakby grali z Realem, to te wszystkie widze, kibice i fany by na mrozie -20 po bilety nawet kilka godzin stały ;-)
Ja tam przyjeżdżam, chociaż mam 250km w jedną stronę

odpowiedz
SEBO(L) - 29.11.2018 / 11:41, *..centertel.pl

Pisałem już to nie raz.Teraz jest okres na "za zimno,za drogo,za późno...

odpowiedz
do do obiektywnie - 29.11.2018 / 07:42, *..play-internet.pl

Dobra już skoncz jęczeć jak emo nastolatka,nie bedziesz to nie,damy rade bez Ciebie.

odpowiedz
L - 29.11.2018 / 01:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie to nie jest dla was strona. Po co się tu w ogóle udzielacie skoro nasz klub lata wam koło uja. Nie chcecie to nie idźcie ale nikogo nie obchodzi co bedziecie wtedy robic czy jaki macie telewizor. Trzeba mieć na prawdę na bani żeby pod postem o sobotnim meczu czuć potrzebę pochwalenia się tym że sie nie idzie. Tak jak kolega wyżej napisał strony dla was to jakies portale dla nastolatek gdzie mozna się pożalić na wszystko co wam sie podoba. To jest strona dla kibiców Legii więc "obiektywnie" to ma znaczenie czy jestes kibicem.

odpowiedz
Do Władeczek - 29.11.2018 / 00:58, *..play-internet.pl

Ja też będę oglądał w TV, ale przy TV SONY BRAVIA Ultra HD 82 cale z szklanką Chivas Regal 18YO on the rocks (jak nie wiecie co to znaczy to znaczy z kostkami lodu, bez coli) w ręku. Też mam kominek j będzie rozpalony na maxa buchał w te mroźne wieczory.

odpowiedz
Piotrek (L) - 29.11.2018 / 00:48, *..centertel.pl

Ja z chęcią bym poszedł na mecz bo posiadam karnet na zylete ale niestety od 8 listopada do 21 grudnia jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu wypadku w komunikacji miejskiej z udziałem samochodu osobowego doznałem poważnego złamania wieloodlamowe u lewej ręki więc czeka mnie długie leczenie i rehabilitacja na runde wiosenna powinienem być w formie na każdym meczu jestem nie zależnie od warunków atmosferycznych deszcz czy upał lub sciarczysty mróz który potrafił zaskoczyć w poszczególnych okresach zimowych

odpowiedz
do obiektywnie - 28.11.2018 / 21:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

aha..czyli jak Ciebie nie interesuje moje zdanie to po co się do niego ustosunkowujesz??
Emo nastolatka :P...co tym ludziom chodzi po głowie.Niebywałe

odpowiedz
ANIE(L) - 28.11.2018 / 20:59, *..unknown.vectranet.pl

pogoda niewazna,swietokrzyskie jada kibice

odpowiedz
do obiektywnie - 28.11.2018 / 20:34, *..play-internet.pl

Ale kogo to obchodzi czy ty bedziesz czy nie?co to strona dla jakis emo nastolatek,ktore sie żalą na caly świat,nie przyjdziesz to nie po co o tym informowac wszystkich dookoła?

odpowiedz
Białson - 28.11.2018 / 18:29, *..65

Prawie 200 kaemów ale na meczyku będę! Legia Albo Śmierć! Pzdr

odpowiedz
obiektywnie - 28.11.2018 / 18:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawda jest taka że wielu ludzi nie przyjdzie ze względu na pogodę.Naprawdę nie obchodzi mnie czy zasłużę na to czy nazwiecie mnie kibicem czy oglądaczem widzem czy czym tam jeszcze....Naprawdę do Władeczek myślisz że zależy mi by być w Twoich oczach prawdziwym kibicem???Też jest o co się starać haha

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz and friends forever - 28.11.2018 / 17:45, *..249

Nikt!nie wypier...a!wszyscy!na!mecz!To my kibice powinniśmy pokazać sztabowi ,trenerom , naszym grajkom ,co to jeat granie dla Warszawy,Legii !Mistrza!Polski!Doping z piłká,doping z lat 90tych!niech wraca ..każde dotkniècie piłki,każda akcja,trybuny muszà ponownie nieść piłkarzy na skrzydłach!Wszyyyscyyy!NaaaMeeecz!

odpowiedz
Niedzielny - 28.11.2018 / 15:56, *..ip-point.pl

Władeczek 100%poparcia

odpowiedz
do Daniel - 28.11.2018 / 14:43, *..dynamic.chello.pl

Jeśli wymówką, żeby nie pójść jest fakt, że będzie chłodno to tak, nie jest się kibicem, tylko widzem. Prawdziwy kibic pójdzie wspierać swoją drużynę nawet przy -20 stopniach. Natomiast jeśli masz wybór: pójść na mecz dopingować swój klub, lub obejrzeć w tv, to wybór jest prosty dla każdego kibica. Inna sprawa, kiedy jesteś np. chory. Jednak proste wymówki są domeną oglądaczy a nie kibiców.

odpowiedz
do Władeczek - 28.11.2018 / 14:33, *..play-internet.pl

Niedowartościowany jakis jestes,ze sie musisz tu chwalić telewizorem?kogo to obchodzi,ze ty na 75 calach a nie 32 bedziesz ogladał?pewnie w rzeczywistosci,nie stac cie na bilet i dlatego nie idziesz i wymyslasz bzdury bo innym zazdroscisz,że pójdą.

odpowiedz
Kalbar - 28.11.2018 / 13:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

A Mi się wydaje że to będzie fajny meczyk,patrząc na tabelę Korona jest za Legią i to będzie hit kolejki.

odpowiedz
Daniel - 28.11.2018 / 13:33, *..centertel.pl

A jak sie w tv oglada to sie juz nie jest kibicem?

odpowiedz
Krisu do wladeczek - 28.11.2018 / 13:01, *..centertel.pl

To wyp...

odpowiedz
do władeczek - 28.11.2018 / 12:04, *..static.chello.pl

kibicem sie jest a nie bywa wszyscy na mecz !

odpowiedz
Władeczek - 28.11.2018 / 09:53, *..warszawa.vectranet.pl

Bidna frekwencja na poziomie 12-13 tys. będzie. Zimno, mróz, lepiej obejrzeć przy kominku na TV LG OLED 75 cali z grzańcem w ręku :-)

odpowiedz
Andrew - 28.11.2018 / 09:27, *..dynamic.chello.pl

Kibice Legii tez dostaną gadżety?

odpowiedz