fot. Legia Rugby Sekcja Kobiet
REKLAMA

Zwycięstwo legionistek na Litwie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę kobieca drużyna rugby Legii Warszawa wzięła udział w w towarzyskim turnieju zorganizowanym w litewskim Kownie. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn: ZSM Grandis7 (Litwa), VRA (Litwa), Imanta (Łotwa), Jurmala Imanta (Łotwa), KS Gietrzwałd i Legia.

Turniej został rozegrany na boisku w hali, a gra toczyła się na same przyłożenia bez podwyższeń.

W pierwszym meczu legionistki wygrały z wicemistrzyniami Litwy ZSM Grandis7 30-0. Spotkanie przebiegało pod pełną kontrolą legionistek. W drugim grupowym meczu zespół ze stolicy pokonał mistrza Litwy VRA Wilno 15-5.

W półfinale Legia zmierzyła się z łotewską drużyną Jurmala i pokonała ją 25-5.

W flnale legionistki zagrały z inną niepokonaną tego dnia drużyną - łotewską Imantą. Po bardzo dobrym meczu warszawianki zwyciężyły 35-5

Na MVP turnieju została wybrana Aleksandra Lachowska.

- Dziękujemy naszemu fizjoterapeucie Tomaszowi Michalakowi, który czuwał nad naszym zdrowiem oraz Agnieszcze, która pomagała przy całej "papierologi" na turnieju. Dziękujemy też klubowi KS Gietrzwałd za fantastyczny doping w meczu finałowym. Nie zapominamy o naszych partnerach bez których ten wyjazd byłby niemożliwy: Zakochaj się w Warszawie, ROBYG, Fabet Konstrukcje - informują rugbistki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.