Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Koroną Kielce

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 17. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Koroną Kielce. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził trzykrotnie spotkania stołecznego zespołu - zremisowane z Lechią, wygraną Legii w Legnicy oraz w 1/16 Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Koronie sędziował tylko raz - w przegranym meczu z Lechem w Poznaniu.

Obsada sędziowska 17. kolejki:
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Płock - Górnik Zabrze: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Miedź Legnica - Wisła Kraków: Łukasz Szczech (Warszawa)
Legia Warszawa - Korona Kielce: Tomasz Musiał (Kraków)
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin: Wojciech Myć (Lublin)
Cracovia - Lech Poznań: Szymon Marciniak (Płock)
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Greg61 - 30.11.2018 / 16:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj niedobrze znowu ta marionetka Coś mi się wydaję że Sa Pinto wyleci na trybuny

odpowiedz
Adi - 30.11.2018 / 00:28, *..124.ipv4.supernova.orange.pl

Trzeba go "godnie" przywitać. Chyba żaden sędzia nie narobił nam więcej przykrości niż ten palant,a zawsze jakoś uchodziło mu to płazem na Ł3.

odpowiedz
Arek - 29.11.2018 / 22:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Marciniak w porównaniu z musiałem, złotkiem i frankowskim to mistrz w swoim fachu.

odpowiedz
L - 29.11.2018 / 20:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

SEBO(L) 100% poparcia. A kolega Xvu chyba meczu w Gliwicach nie widział. No i jest jeszcze celebryta Marciniak....

odpowiedz
olew - 29.11.2018 / 19:27, *..warszawa.vectranet.pl

Niedobrze, niedobrze , on nawet nie jest stronniczy, on jest nielotem

odpowiedz
Arek - 29.11.2018 / 17:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję, że ta parówa dostanie swoją porcyjkę z trybun. Bo zasłużyła sobie ostatnim "popisem" w Gliwicach.

odpowiedz
Arsport - 29.11.2018 / 17:30, *..dynamic.chello.pl

Musiał powinien zostać srogo ukarany po meczu w gliwicach za jawne drukowanie wyniku!!!!!! I to nawet przy Var!!!! Skandal...

odpowiedz
SEBO(L) - 29.11.2018 / 17:24, *..play-internet.pl

@Xvu: Lasyk,Myć,Gil też potrafi obiektywny być. Musiał,Stefański,Frankowski,Przybył,Złotek przez tyle lat nazbierali sobie "plusów ujemnych"...

odpowiedz
eth - 29.11.2018 / 15:40, *..62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Naprawdę po Piaście w PP on jeszcze nie ma dożywotniego zakazu gwizdania Legii??? Musiał! Co?.....

odpowiedz
Daniel - 29.11.2018 / 15:38, *..centertel.pl

Pod Łacha sedzia dobry zeby pomóc im wygrac

odpowiedz
Gienek - 29.11.2018 / 15:31, *..play-internet.pl

Tradycyjnie będzie Musiał sędziować przeciwko Legii...

odpowiedz
Xvu - 29.11.2018 / 15:20, *..play-internet.pl

A jest jakiś sędzia na którego nie będziecie zrzędzić? Bo mam wrażenie że co mecz po ogłoszeniu obsady sędziowskiej jest wieczne jęczenie tutaj

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 29.11.2018 / 14:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pan musiał, pan nic nie musiał ale próbował zrobić wała bo tak musiałowa chciała.

odpowiedz
Fafa - 29.11.2018 / 13:30, *..132

Czy po ostatniej próbie przekrętu w Gliwicach, Legia nie mogła zastrzec, że nie życzy sobie, żeby ten pan sędziował Jej mecze?

odpowiedz
cLa - 29.11.2018 / 13:13, *..itsa.net.pl

musiał! dostaniesz parę jobów za sędziowanie w Gliwicach-ślepaku!

odpowiedz