Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Koroną Kielce

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 17. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Koroną Kielce. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził trzykrotnie spotkania stołecznego zespołu - zremisowane z Lechią, wygraną Legii w Legnicy oraz w 1/16 Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Koronie sędziował tylko raz - w przegranym meczu z Lechem w Poznaniu.

Obsada sędziowska 17. kolejki:
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Wisła Płock - Górnik Zabrze: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Miedź Legnica - Wisła Kraków: Łukasz Szczech (Warszawa)
Legia Warszawa - Korona Kielce: Tomasz Musiał (Kraków)
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin: Wojciech Myć (Lublin)
Cracovia - Lech Poznań: Szymon Marciniak (Płock)
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

cLa - 29.11.2018 13:13:56, *.itsa.net.pl

musiał! dostaniesz parę jobów za sędziowanie w Gliwicach-ślepaku!

Fafa - 29.11.2018 13:30:18, *.132

Czy po ostatniej próbie przekrętu w Gliwicach, Legia nie mogła zastrzec, że nie życzy sobie, żeby ten pan sędziował Jej mecze?

PiotrŻo(L)iborz - 29.11.2018 14:26:42, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pan musiał, pan nic nie musiał ale próbował zrobić wała bo tak musiałowa chciała.

Xvu - 29.11.2018 15:20:15, *.play-internet.pl

A jest jakiś sędzia na którego nie będziecie zrzędzić? Bo mam wrażenie że co mecz po ogłoszeniu obsady sędziowskiej jest wieczne jęczenie tutaj

Gienek - 29.11.2018 15:31:22, *.play-internet.pl

Tradycyjnie będzie Musiał sędziować przeciwko Legii...

Daniel - 29.11.2018 15:38:22, *.centertel.pl

Pod Łacha sedzia dobry zeby pomóc im wygrac

eth - 29.11.2018 15:40:04, *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Naprawdę po Piaście w PP on jeszcze nie ma dożywotniego zakazu gwizdania Legii??? Musiał! Co?.....

SEBO(L) - 29.11.2018 17:24:00, *.play-internet.pl

@Xvu: Lasyk,Myć,Gil też potrafi obiektywny być. Musiał,Stefański,Frankowski,Przybył,Złotek przez tyle lat nazbierali sobie "plusów ujemnych"...

Arsport - 29.11.2018 17:30:17, *.dynamic.chello.pl

Musiał powinien zostać srogo ukarany po meczu w gliwicach za jawne drukowanie wyniku!!!!!! I to nawet przy Var!!!! Skandal...

Arek - 29.11.2018 17:31:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję, że ta parówa dostanie swoją porcyjkę z trybun. Bo zasłużyła sobie ostatnim "popisem" w Gliwicach.

olew - 29.11.2018 19:27:22, *.warszawa.vectranet.pl

Niedobrze, niedobrze , on nawet nie jest stronniczy, on jest nielotem

L - 29.11.2018 20:48:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SEBO(L) 100% poparcia. A kolega Xvu chyba meczu w Gliwicach nie widział. No i jest jeszcze celebryta Marciniak....

Arek - 29.11.2018 22:07:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marciniak w porównaniu z musiałem, złotkiem i frankowskim to mistrz w swoim fachu.

Adi - 30.11.2018 00:28:25, *.124.ipv4.supernova.orange.pl

Trzeba go "godnie" przywitać. Chyba żaden sędzia nie narobił nam więcej przykrości niż ten palant,a zawsze jakoś uchodziło mu to płazem na Ł3.

Greg61 - 30.11.2018 16:02:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj niedobrze znowu ta marionetka Coś mi się wydaję że Sa Pinto wyleci na trybuny