Przerwana seria zwycięstw | fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 10. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Huraganem Międzyrzec Podlaski 1-3. Wyniki poszczególnych setów: 25-21, 23-25, 26-24, 25-19. Tym samym zakończyła się passa zwycięstw legionistów, która wynosiła 5 spotkań. Za tydzień legioniści zagrają u siebie z Czołgiem AZS UW Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
1916 - 04.12.2018 / 09:21, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

Szanowna Redakcjo, dlaczego ta podstrona siatkarska przy obecnej reaktywacji Legii tak słabo funkcjonuje? Newsy wpadają z kilkudniowym opóźnieniem, błędy w tabeli ligowej, mało ciekawostek, informacji z życia sekcji jak to ma miejsce np przy koszu? Są okresy kiedy zupełnie nic się nie pojawia. Kiedyś to miejsce było głównym źródłem informacji o legijnej siatkówce a teraz trzeba szukać po necie...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.