Radość piłkarzy Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramki i najciekawsze akcje meczu z Koroną

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa TV

Bramki Cafu, Michała Kucharczyka i Sebastiana Szymańskiego zagwarantowały Legii trzy punkty w starciu z Koroną Kielce. Mistrzowie Polski nie dali przeciwnikom najmniejszych szans, lepiej prezentując się od początku do końca spotkania. Zapraszamy do obejrzenia bramek i najciekawszych akcji z sobotniego starcia.

SKRÓT MECZU

1-0 Gol Cafu
2-0 Bramka Kucharczyka
3-0 Szymański ustala wynik spotkania

Remy dwukrotnie wyręczył Majeckiego
Szansa Carlitosa
Majecki paruje strzał na słupek
Hamalainen przegrywa starcie z Hamrolem

Czerwona kartka dla Marqueza

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.