fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Andre Martins: To nie był dla nas łatwy mecz, chociaż szybko wyszliśmy na prowadzenie. Wiedzieliśmy, że Korona to wymagający przeciwnik, lecz zagraliśmy lepiej niż w poprzednich kolejkach. Czujemy się mocni, więc z optymizmem patrzymy na spotkanie przeciwko Lechii. Warunki do gry były trudne, było bardzo zimno.

Dominik Nagy: Zdobyliśmy trzy punkty i bardzo się z tego cieszymy. Teraz przed nami trudny mecz przeciwko liderowi. Na pewno nie będzie łatwo, ale damy z siebie wszystko, aby wygrać.

Mateusz Możdżeń (Korona Kielce): Po czerwonej kartce grało się nam bardzo trudno. Gdybyśmy jednak zdobyli gola, zamiast trafić w słupek, to można by jeszcze powalczyć. Legia jednak wygrała zasłużenie, ponieważ w pełni kontrolowała mecz. Czy czerwona kartka była słuszna? Nie widziałem powtórek, ale wydaję mi się, że sędzia był pewny tej decyzji. Lepiej przegrać raz 0-3 niż trzy razy po 0-1. Skupiamy się teraz na następnych kolejkach.

Bartosz Rymaniak (Korona Kielce): Legia nas całkowicie zdominowała. Wygrała 3-0, ale przy odrobinie szczęścia mogła zwyciężyć nawet wyżej. Piłkarze tej drużyny robią różnice przy takich meczach. Źle weszliśmy w to spotkanie i zaprezentowaliśmy się słabo.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wsciek(L) y - 02.12.2018 / 22:05, *..dynamic.mm.pl

Wszyscy kartkę widzieli a węgrzyn nie. Znafca się znalazł

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.