fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 17. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu kończącym kolejkę, Piast przerwał zwycięską serię Pogoni pokonując ją 3-0. W niedzielnym meczu Zagłębie kontra Zagłębie lepsze te z Lubina. W meczu przyjaźni jednym golem Cracovia pokonała Lecha. W sobotę niespodziewanie gładkie zwycięstwo 4-0 z Wisłą Płock zanotował Górnik. Niespodziankę sprawiła Miedź pokonując także Wisłę, tą z Krakowa 2-0. Bez problemów z Koroną poradziła sobie Legia aplikując jej trzy gole. Na początek kolejki bez niespodzianek. Lechia wygrała, we Wrocławiu ze Śląskiem, a Jagiellonia u siebie z Arką. Kolejka zakończy się w Gliwicach, gdzie Piast podejmie Pogoń.

17. kolejka:

Śląsk Wrocław 0-2 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 3-1 Arka Gdynia
Wisła Płock 0-4 Górnik Zabrze
Miedź Legnica 2-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 3-0 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Zagłębie Lubin
Cracovia 1-0 Lech Poznań
Piast Gliwice 3-0 Pogoń Szczecin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Do FWK - 04.12.2018 / 21:18, *..dynamic.chello.pl

Wyluzuj, dzieciaku...

odpowiedz
FWK - 04.12.2018 / 00:32, *..play-internet.pl

Buaaaahaaahaa! Juz niektore portale upatruja mistrza w gdansku... Czy oby nie za wczesnie?! Warszawska Legio zawsze o zwyciestwo walcz!!!!!

odpowiedz
Do redakcji - 03.12.2018 / 20:58, *..160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak z innej.beczki redakcjo, kiedy spodziewać można sie "Młodzież mecze weekendowe"? Z góry dzięki

odpowiedz
ojter - 01.12.2018 / 21:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dawno tu nie zaglądałem, ale nie mogę być na Ł3, więc oglądam w TV. Liga toczy się dalej. A dla tych, co plądrują śmietniki w poszukiwaniu podpasek, tudzież pieluch - serdeczny ch.... Kuchy asysta i gol do przerwy pajace.

odpowiedz
Arek - 01.12.2018 / 14:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawda to jest taka, że Lechia nie miała z kim przegrać. Prezenty takie dostawali, że chyba w Niecieczy w pucharze czeka ich trudniejszy mecz. Inna rzecz, że nic specjalnego nie grają, ale są bardzo skuteczni. Przecież wczoraj przeprowadzili pierwszą akcję w meczu i gol od razu, a Śląsk 5 razy ładuje w poprzeczkę, więc o czym tu gadać? Myślałem, że Arka prędzej coś powalczy, ale się przeliczyłem oczywiście. Dlatego, umiesz liczyć, licz na siebie i dziś trzeba rozwalić scyzorów bez zbędnego pierdolenia jeśli chce się marzyć o mistrzu.

odpowiedz
do Władeczek - 01.12.2018 / 08:45, *..warszawa.vectranet.pl

Baba jaga też wygrała faken. Już po mistrzu, bronimy się przed spadkiem w tym sezonie...

odpowiedz
Olo - 01.12.2018 / 05:52, *..dynamic.chello.pl

Tak, Gieniuś, tak... popisałeś się!

odpowiedz
Władeczek - 30.11.2018 / 21:35, *..play-internet.pl

Masz babo placek, Lechia wygrała. Legio jutro nie dołóż do pieca i wygraj z Koroną!

odpowiedz
Realista - 30.11.2018 / 20:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I po mistrzu w tym roku...

odpowiedz
Wolfik - 30.11.2018 / 19:57, *..dynamic.mm.pl

Lechia nie gra pięknie, ale jest skuteczna. Wrocławian ograli bez większych problemów (poprzeczki to strzały niecelne). Dlatego Legia nie może stracić punktów u siebie.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 30.11.2018 / 12:54, *..centertel.pl

nie sadze, pewnie uciułaja 1:2 albo 0:1 . LEgia pewnie w bólach 2:1 albo jakis remisik ,chyba ze w Lubinie człapanie było ustalone z góry

odpowiedz
Gienek - 30.11.2018 / 09:55, *..warszawa.vectranet.pl

Lechia może stracić punkty we Wrocławiu. Legia wygra z Koroną i doszlusuje na 2-3 punkty do Lechii i za tydzień będziemy mieć mecz o lidera :-)

odpowiedz