fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W poniedziałek ostatnie zapisy

Kto może, ten nad morze!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

9 grudnia będzie miał miejsce przedostatni ligowy wyjazd kibiców Legii w 2018 roku. Po zakazach wyjazdowych na mecze w Szczecinie i Lubinie, tym razem fani z Łazienkowskiej ruszą pociągiem specjalnym w stronę Gdańska. Zapisy na wyjazd prowadzone będą w najbliższą niedzielę i poniedziałek w SportsBarze Ł3.

Zapisy:
niedziela 02.12. w godz. 16-18
poniedziałek 03.12. w godz. 18-20

Przy zapisach niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Cena biletu na mecz wraz z przejazdem pociągiem wynosi 120 zł, a dla osób do 18. roku życia - 100 zł.

"Jedziemy nad morze! Pogoda 9 grudnia, co prawda, pewnie nie będzie sprzyjała plażowaniu i wylegiwaniu się za parawanem, ale mimo to jedziemy i – co więcej – liczymy na to, że atmosfera będzie gorętsza niż w lipcu na Copacabanie, ale o to będziemy musieli zadbać sami!

Teraz, jak to w przypadku nakręcania się na wyjazdy, musi paść mityczne słowo - WSZYSCY. Nie inaczej będzie tym razem, WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA.

Jak wiadomo, nie było nam dane pojechać na dwa ostatnie mecze wyjazdowe, gdyż szanowna komisja wje...a nam zakazy. Wobec tego każdy miał mnóstwo czasu, żeby zebrać siły, chęci, pieniądze i co tam jeszcze potrzebował, abyśmy do Gdańska w komplecie pojechali wspierać Legię Warszawa! Teraz każdy legionista ma dokładnie 10 dni, aby zmobilizować w pierwszej kolejności siebie, a potem swoich przyjaciół z trybun, abyśmy pokazali się na tym wyjeździe godnie, jak na nas przystało.

Warto tylko przypomnieć, że wyjazd do Wrocławia wypadł okazale i zabawa była przednia, ale do kompletu trochę zabrakło, teraz musi być inaczej, mimo że czasu niewiele! Czy się uda, zależy od Was wszystkich!

Wobec tego bez zbędnego przedłużania: KTO MOŻE, TEN NAD MORZE!" - zachęcają Nieznani Sprawcy.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.