W poniedziałek ostatnie zapisy | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kto może, ten nad morze!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

9 grudnia będzie miał miejsce przedostatni ligowy wyjazd kibiców Legii w 2018 roku. Po zakazach wyjazdowych na mecze w Szczecinie i Lubinie, tym razem fani z Łazienkowskiej ruszą pociągiem specjalnym w stronę Gdańska. Zapisy na wyjazd prowadzone będą w najbliższą niedzielę i poniedziałek w SportsBarze Ł3.

Zapisy:
niedziela 02.12. w godz. 16-18
poniedziałek 03.12. w godz. 18-20

Przy zapisach niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Cena biletu na mecz wraz z przejazdem pociągiem wynosi 120 zł, a dla osób do 18. roku życia - 100 zł.

"Jedziemy nad morze! Pogoda 9 grudnia, co prawda, pewnie nie będzie sprzyjała plażowaniu i wylegiwaniu się za parawanem, ale mimo to jedziemy i – co więcej – liczymy na to, że atmosfera będzie gorętsza niż w lipcu na Copacabanie, ale o to będziemy musieli zadbać sami!

Teraz, jak to w przypadku nakręcania się na wyjazdy, musi paść mityczne słowo - WSZYSCY. Nie inaczej będzie tym razem, WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA.

Jak wiadomo, nie było nam dane pojechać na dwa ostatnie mecze wyjazdowe, gdyż szanowna komisja wje...a nam zakazy. Wobec tego każdy miał mnóstwo czasu, żeby zebrać siły, chęci, pieniądze i co tam jeszcze potrzebował, abyśmy do Gdańska w komplecie pojechali wspierać Legię Warszawa! Teraz każdy legionista ma dokładnie 10 dni, aby zmobilizować w pierwszej kolejności siebie, a potem swoich przyjaciół z trybun, abyśmy pokazali się na tym wyjeździe godnie, jak na nas przystało.

Warto tylko przypomnieć, że wyjazd do Wrocławia wypadł okazale i zabawa była przednia, ale do kompletu trochę zabrakło, teraz musi być inaczej, mimo że czasu niewiele! Czy się uda, zależy od Was wszystkich!

Wobec tego bez zbędnego przedłużania: KTO MOŻE, TEN NAD MORZE!" - zachęcają Nieznani Sprawcy.



Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
(L) - 03.12.2018 / 14:54, *..dynamic.mm.pl

Siemanko pilna sprawe mam ...z pewnych przyczyn nie zdazylem sie wpisac na liste fc...mam 250 km do przejechania do Stolicy ,...czy znajde jakas dobra duszyczke ktora ogarnie bilet ..oczywiscie przesle wczesniej dane ,sianko itp

odpowiedz
z innej beczki - 03.12.2018 / 08:03, *..centertel.pl

Do olo
Dzięki za odpowiedź. Czyli i tak muszę wpierw jechać do Warszawy,zapisać się(aby mieć bilet) zapłacić 120 (mimo, że nie pojadę specjalem (no problem)i dotrzeć pod stadion, gdzie i tak w nasze pobliże psiarnia mnie nie wpuści.

odpowiedz
olo - 03.12.2018 / 07:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że odpowiedzi tutaj dla niektórych, to tylko szydera.
Zacznijmy od początku. Zakaz był na trzy mecze, ale jedziemy. Na Białystok nie było takiej mobilizacji, bo jechały tylko grupy ( z wiadomego powodu ). Pociągu nikt nie zatrzyma w Iławie, ale można podjechać pod stadion i wejść z nami ( to samo dotyczy Bydgoszczy ). Piwko w pociągu zawsze dozwolone, aby tylko ( trzeźwym ) wchodzić na mecz. Temat motyli dawno był poruszany, sprawa dotyczyła szczególnie tych wyjazdowiczów, którzy przy kilkunastu wyjazdach poczuwali się za elitę i starali się pokazać tym, którzy jadą pierwszy raz jacy oni kumaci. Chyba nie ma się co obawiać i proponuję niektórym przy takiej mobilizacji więcej życzliwości, bo temat dotyczy to kibiców Legii

odpowiedz
Emeryt - 03.12.2018 / 01:16, *..stansat.pl

Mój syn chciałby pojechać, ale ja się boję tego motylowania. O co z tym chodzi?

odpowiedz
Kibic L - 02.12.2018 / 23:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A tak powaznie. Dużo zostało biletów. ? Jestem z poza Wawy a muszę przyjechać prawie 100 km aby się zapisać

odpowiedz
Darek - 02.12.2018 / 22:39, *..71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Kazik
Jak wszyscy to wszyscy.Zapewne chodzi o 6 miliardow ludzi na tej planecie.
Zawsze smiesza mnie te transparenty "wszyscy".Kto ma jechac ten pojedzie a kto nie ma zamiaru jechac to transparent tego nie zmieni.

odpowiedz
Arek - 02.12.2018 / 22:32, *..dynamic.chello.pl

Dokladnie. Dlaczrgo do Bialegostoku nikt nie zapraszal?

odpowiedz
S do Wwa - 02.12.2018 / 19:26, *..net016-g2.isko.net.pl

Trzymaj się.Byłem w Gdańsku parę lat temu incognito przeze Malbork pkp a potem pks a teraz to prościutko pod stadion.Miłej zabawy.Pdw.

odpowiedz
Amek - 02.12.2018 / 00:09, *..internetdsl.tpnet.pl

Przez takie głupie gadki niektórych z was, ktoś kto chce pojechać pierwszy raz na wyjazd zrezygnuje bo będzie się bał "motyla"

odpowiedz
z innej beczki - 01.12.2018 / 09:32, *..centertel.pl

Do Karol reminjarek@wp.pl

odpowiedz
@mmmm - 01.12.2018 / 09:08, *..static.ip.netia.com.pl

bo tu sami spece są od wszystkiego.
P.s dlaczego nie było takiej mobilizacji na wyjazd do Białegostoku?

odpowiedz
Mmmm - 30.11.2018 / 23:50, *..100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak jak chłopak powiedział siedział długo i prosi was o odpowiedz po co ta szydera.

odpowiedz
Karol - 30.11.2018 / 16:26, *..59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z innej beczki można o kontakt priv...?

odpowiedz
Do n - 30.11.2018 / 15:29, *..4

Uprzedziłeś mnie Kolego:) Miałem napisać, że w lipcu mają zimę.

odpowiedz
Ludzik - 30.11.2018 / 14:16, *..centertel.pl

Kto ci sie nabierze na motyla...

odpowiedz
Kazik - 30.11.2018 / 14:08, *..centertel.pl

Wszyscy do Gdańska czy ile ? 1750?

odpowiedz
PDW - 30.11.2018 / 12:48, *..dynamic.chello.pl

Był zakaz na 3 mecze,a Gdańsk to trzeci mecz zakazowy,czy się mylę?

odpowiedz
Tani Armani - 30.11.2018 / 12:35, *..customers.d1-online.com

do do baranow, do Wwa
Nie kompromituj się. Tak jak wspomnieli przedmowcy, po wejściu do pociągu pucuj się, że jesteś motyl. Bronki i balet za friko.

odpowiedz
czwarty pasek na dresie - 30.11.2018 / 12:32, *..84

czy mozna nadal piwkowac w specjalu?

odpowiedz
z innej beczki - 30.11.2018 / 10:18, *..centertel.pl

Wciśnie ktoś ręczny w Iławie (?) Bo ja z Olsztyna to nie po drodze mi specjalnie jechać do Warszawy to bym wsiadł w Iławie.

odpowiedz
n - 30.11.2018 / 10:06, *..85

Na Copacabanie najgoręcej jest w lutym (od grudnia do lutego) , w lipcu najzimniej :)

odpowiedz
Kaspinho - 30.11.2018 / 09:55, *..dynamic-ra-04.vectranet.pl

Witam cchialbym pojechac na mecz z Bydgoszczy jest szansa usiasc w klatce gosci czy jednak pozostaja trybuny Lechii. Dodam ze pojawiam sie raz w miesiacu na Ł3

odpowiedz
do do baranów - 30.11.2018 / 07:51, *..play-internet.pl

Pamiętaj,od razu po wejściu do pociągu głośno i wyraźnie powiedz,że jesteś motylem.

odpowiedz
do Kapusta - 30.11.2018 / 07:48, *..play-internet.pl

Żartujesz,prawda?to ja z moimi 39 latami chyba do domu starców już pojade zamiast na wyjazd,a miałem sie w niedziele zapisać.

odpowiedz
Do baranow - 30.11.2018 / 07:39, *..150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Prosiłem bez smiechow. Wakacje mi się przedluzyly dlatego się nie orientuje.Ale widzę że tu same alfy i omegi a ja potrzebowalem normalnej odp.Najbardziej kozacki był tekst gimbusie!!!Petarda.

odpowiedz
Do Leszu - 30.11.2018 / 05:47, *..centertel.pl

Odpowiedz młodszemu kibicowi. Czy wyjazd na zakazie różni się organizacją niż na legalu? Wiem że czasami bez flag, ewentualnie inne miejsce niż klatka ale czy konsekwencje są większe? Czy skoro Lechia nas wpuszczana to ona bierze za nas odpowiedzialnośc, ponieważ sie dogadaliśmy? Oczywiście widzimy się w Gdańsku.

odpowiedz
L z UK - 30.11.2018 / 01:47, *..83

Leci ktoś z londynu?

odpowiedz
Kapusta - 29.11.2018 / 23:26, *..play-internet.pl

Mam juz 31 lat... na wyjazdach bylem nie raz. Polecam mlodym. Ale ja juz chyba za stary. Pzdr wszystkich.

odpowiedz
(L) - 29.11.2018 / 23:04, *..ilabs.pl

Szkoda ze nie jezdzimy zawsze na wyjazdach
Wstyd

odpowiedz
Daniel - 29.11.2018 / 23:01, *..centertel.pl

Mobilizacja prawie jak na wyjazd do Bialegostoku

odpowiedz
KAMI(L) - 29.11.2018 / 22:13, *..dynamic.chello.pl

A nie przypadkiem do 21. roku życia za stówę? Przynajmniej tak jest (było) na fp NS-ów.

odpowiedz
✨⚽️⚽️⚽️✨ - 29.11.2018 / 21:58, *..203

Wszyscy!do!Gdańska!

odpowiedz
Do wwa - 29.11.2018 / 21:26, *..bb.sky.com

Widać kolego że debiut wyjazdowy się zapowiada!

odpowiedz
Do Wwa - 29.11.2018 / 20:45, *..dynamic.chello.pl

Podstawą jest że jak będziesz w pociągu to mów że jesteś motyl i wszystko ci wytłumaczą, browar za free dostaniesz

odpowiedz
@Wwa - 29.11.2018 / 19:51, *..centertel.pl

Widzę też słaby orient z czytaniem ze zrozumieniem.
Przeczytaj gimbusie jeszcze raz tylko uważnie.

odpowiedz
Wwa - 29.11.2018 / 19:45, *..dynamic.chello.pl

Do Wwa

Chłopie, pesel i kasa jest potrzebny, ale jak będziesz w pociągu to powiedz żeś motyl...

odpowiedz
Piotrek (L) - 29.11.2018 / 19:43, *..centertel.pl

Do Wawa na wyjazd by się zapisać jedynie potrzeba podać swój pesel imię i nazwisko i oczywiście pieniądze na bilet na mecz i pociąg specjalny to koszt 120zl

odpowiedz
Do wwa - 29.11.2018 / 19:34, *..42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A widzisz gdzieś w tekście coś o identyfikatorze?

odpowiedz
Do wwa - 29.11.2018 / 19:04, *..centertel.pl

Legitymacja partyjna oraz karta wędkarska. Jak nie masz to weź Jokera,

odpowiedz
Wwa - 29.11.2018 / 18:28, *..150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobra tylko bez smiechow chichow. Konkretne pytanie.Troszke za długo byłem na wakacjach i słaby orient z wyjazdami.Potrzebuje na wyjazd ten identyfikator,kartę kibica?Jak zwał tak zwał. Potrzeba?

odpowiedz
leszu - 29.11.2018 / 18:19, *..34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z tego co pamiętam to zakaz po Górniku był na 3 wyjazdy wieć i na Gdańsk. Czyżby organizacja wyjazdu na zakazie?

odpowiedz