Mateusz Pazgan - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Pazgan: Chcieliśmy wygrać za 3 punkty

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Pazgan: Przyjechaliśmy tu z założeniem wygranej za 3 punkty. Nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów, ponieważ chcemy w tym sezonie zagrać w półfinałach i do turnieju finałowego. Mam nadzieję, że nam się uda, bo mamy silną, wyrównaną drużynę. Walkę widać nie tylko w meczach, ale też na treningach i myślę, że kibice też to odczuwają.

Na początku Wołomin się postawił, szliśmy łeb w łeb, ale później odskoczyliśmy, pokazaliśmy kawałek dobrej gry. W drugim i trzecim secie mieliśmy grę już pod kontrolą. 3-0 to fajny wynik, mecz szybko się kończy, można dłużej odpocząć. Ostatnio mieliśmy trudniejszych rywali, ale Wołomin zaskoczył nas w kilku elementach, jednak podołaliśmy wyzwaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.