Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zagrożeni w meczu z Koroną Kielce

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jose Kante i Artur Jędrzejczyk są zagrożeni pauzą przed dzisiejszym meczem 17. kolejki Ekstraklasy z Koroną Kielce. W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych zostali oni ukarani trzema żółtymi kartkami. Kolejna oznaczać będzie pauzę w meczu z Lechią Gdańsk.

Żółte kartki legionistów w lidze:
4 - Paweł Stolarski
3 - Artur Jędrzejczyk, Jose Kante
2 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Adam Hlousek, Andre Martins, Dominik Nagy, Sebastian Szymański, Marko Vesović, Mateusz Wieteska
1 - Cafu, Carlitos, Kasper Hamalainen, Sandro Kulenović, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Arek - 01.12.2018 14:09:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oo, nawet Mączyński się kartki dorobił. Ale to już chyba trochę dawno.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.