Artur Gromelski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Gromelski: Za nami ciężki mecz

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Artur Gromelski: Za nami bardzo ciężki mecz pod względem mentalnym. Mamy kilku chłopaków, którzy tu grali czy trenowali, ja także pochodzę z tego miasta. Początek był ciężki, ale graliśmy dobrze. Huragan zresztą też. Zagrali lepiej niż w poprzednich meczach, szczególnie w zagrywce. Odrzucali nas od siatki, więc bywały trudne momenty. Wygraliśmy jednak 3-0 i szczęśliwi wracamy do domu.
Ostatnio wygrywaliśmy po 3-1, pierwszy set nam uciekał. Przed meczem z Huraganem postawiliśmy sobie cel, żeby wygrać 3-0 i od początku mocno skoncentrowani wyszliśmy na boisko. Przed nami ciężki wyjazd, mała hala, dużo kibiców. Jestem jednak pozytywnej myśli, bo jesteśmy w dobrej formie. Chcemy dogonić BAS i wygrać ligę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.