fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Piastem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

15 grudnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra ostatni tegoroczny mecz na własnym stadionie. W ramach 19. kolejki Ekstraklasy legioniści zmierzą się z Piastem Gliwice. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach, Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" i Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletówSchemat sektorów na stadionie

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Witkacy - 12.12.2018 / 14:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Za drogo! Sobota? 20.30? Będzie zimno! I ciemno! I w ogóle po co wyjść z domu dalej niż do monopolowego? W dodatku Piast? Oni bojkotują, więc bez ekipy przyjezdnej?? Bez oprawy??
Widzimy się na Ł3, a marudom przesyłam pozdrowienia środkowym palcem ;)

odpowiedz
L - 05.12.2018 / 11:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Kurak ciężko jest przekonać marudziarzy dla których każda wymówka jest dobra by nie isc. Mam wrażenie ze większość z tych co narzekają na cenę jakby dostali bilet za darmo to i tak by nie poszli. Ja będę jak zawsze i już się nie mogę doczekać ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 05.12.2018 / 09:48, *..centertel.pl

@Kurak: zaproponuj to "coś".Napisz,co by mogło przekonać, żebyś przyszedł/przyjechał.

odpowiedz
Kurak - 05.12.2018 / 09:08, *..acuarius.pl

Fajnie jakby klub cos robil aby na takim meczu bylo wiecej niz 10000-12000 osob...

odpowiedz
TST - 04.12.2018 / 14:45, *..unknown.vectranet.pl

Nie jestem z tych którzy marudzą i narzekają na ceny biletów ale klub mógłby zrobić ukłon w stronę kibiców i wprowadzić przynajmniej raz na rundę jakieś promocyjne ceny...

odpowiedz
SEBO(L) - 04.12.2018 / 13:52, *..centertel.pl

Czas na "za drogo, za zimno"...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.