fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

O Euro 2020 Polska zagra z...

źródło: 90minut.pl

W niedzielę w Dublinie odbyło się losowanie eliminacji mistrzostw Europy 2020. Polska zagra w grupie G z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą!

Grupa A: Anglia, Czechy, Bułgaria, Czarnogóra, Kosowo

Grupa B: Portugalia, Ukraina, Serbia, Litwa, Luksemburg

Grupa C: Holandia, Niemcy, Irlandia Północna, Estonia, Białoruś

Grupa D: Szwajcaria, Dania, Irlandia, Gruzja, Gibraltar

Grupa E: Chorwacja, Walia, Słowacja, Węgry, Azerbejdżan

Grupa F: Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Rumunia, Wyspy Owcze, Malta

Grupa G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia, Łotwa

Grupa H: Francja, Islandia, Turcja, Albania, Mołdawia, Andora

Grupa I: Belgia, Rosja, Szkocja, Cypr, Kazachstan, San Marino

Grupa J: Włochy, Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Grecja, Armenia, Liechtenstein

Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Do Zyga - 05.12.2018 / 08:12, *..32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Poprawileś mi humor na cały dzień! :D

odpowiedz
Taaa - 04.12.2018 / 22:41, *..46.interdom.net.pl

3 miejsce... To maks.

odpowiedz
(L)egia - 02.12.2018 / 21:35, *..dab.02.net

Możemy przegrać z każdym, tylko nie z żydkami.

odpowiedz
Kojot44 - 02.12.2018 / 19:39, *..13

Nic się nie stało!Polacy nic się nie stało!

odpowiedz
m4 - 02.12.2018 / 16:32, *..eaw.com.pl

nie oszukujmy sie, nie ma łatwiejszej grupy niż nasza ale i nie takie grupy przegrywaliśmy

odpowiedz
Wolfik - 02.12.2018 / 16:00, *..dynamic.mm.pl

Do Anonima wyżej: Czy napisałem gdzieś, kogo chciałem a kogo nie? Skomentowałem wynik losowania, które było dla nas bardzo szczęśliwe biorąc pod uwagę rywali. Tylko tyle. A tutaj jakaś durna odpowiedź o blamażach....

odpowiedz
Boniek - 02.12.2018 / 14:52, *..centertel.pl

Przedostatnie miejsce

odpowiedz
Bu"L"i - 02.12.2018 / 14:13, *..adsl.inetia.pl

Grupa łatwa. Może być nawet awans. Tylko potem w turnieju głównym kompromitacja z lepszymi zespołami. scenariusz jak zawsze. OBYM SIĘ MYLIŁ. A pismaki już zaczęli pompowanie balonika. Żeby tylko przedwcześnie nie pękł.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 02.12.2018 / 14:12, *..netfala.pl

Awans z tej grupy jest obowiązkiem...
Panie Jerzy!

odpowiedz
do Wolfik - 02.12.2018 / 14:10, *..pl-81-219-240-2

jakiego megafarta? drażnia mnie ludzie z takim podejsciem chcacych samych tzw-cieniasów w grupie,pewnie skakałes do góry gdy dostaliśmy Senegal,Kolumbie i Japonie...nam w grupie potrzebne były Niemcy albo Szwzecja żeby blamażu nie było jakby co

odpowiedz
Wolfik - 02.12.2018 / 13:40, *..dynamic.mm.pl

Mamy megafarta. To najłatwiejsza grupa tych eliminacji. Każde inne miejsce niż 1-sze powinno być traktowane jako porażka. Łatwiej po prostu już się nie da...

odpowiedz
Zyga - 02.12.2018 / 13:27, *..98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brzeczek jeszcze wszystkim niedowiarkom pokarze jak sie odpada z hukiem z takiej grupy smierci :)

odpowiedz
lucho_83 - 02.12.2018 / 12:58, *..134

Grupa do wygrania, ale i do kompromitacji...

odpowiedz