fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

O Euro 2020 Polska zagra z...

źródło: 90minut.pl

W niedzielę w Dublinie odbyło się losowanie eliminacji mistrzostw Europy 2020. Polska zagra w grupie G z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą!

Grupa A: Anglia, Czechy, Bułgaria, Czarnogóra, Kosowo

Grupa B: Portugalia, Ukraina, Serbia, Litwa, Luksemburg

Grupa C: Holandia, Niemcy, Irlandia Północna, Estonia, Białoruś

Grupa D: Szwajcaria, Dania, Irlandia, Gruzja, Gibraltar

Grupa E: Chorwacja, Walia, Słowacja, Węgry, Azerbejdżan

Grupa F: Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Rumunia, Wyspy Owcze, Malta

Grupa G: Polska, Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia, Łotwa

Grupa H: Francja, Islandia, Turcja, Albania, Mołdawia, Andora

Grupa I: Belgia, Rosja, Szkocja, Cypr, Kazachstan, San Marino

Grupa J: Włochy, Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Grecja, Armenia, Liechtenstein


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

lucho_83 - 02.12.2018 12:58:41, *.134

Grupa do wygrania, ale i do kompromitacji...

Zyga - 02.12.2018 13:27:12, *.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brzeczek jeszcze wszystkim niedowiarkom pokarze jak sie odpada z hukiem z takiej grupy smierci :)

Wolfik - 02.12.2018 13:40:49, *.dynamic.mm.pl

Mamy megafarta. To najłatwiejsza grupa tych eliminacji. Każde inne miejsce niż 1-sze powinno być traktowane jako porażka. Łatwiej po prostu już się nie da...

do Wolfik - 02.12.2018 14:10:25, *.pl-81-219-240-2

jakiego megafarta? drażnia mnie ludzie z takim podejsciem chcacych samych tzw-cieniasów w grupie,pewnie skakałes do góry gdy dostaliśmy Senegal,Kolumbie i Japonie...nam w grupie potrzebne były Niemcy albo Szwzecja żeby blamażu nie było jakby co

wwwojtecky (L) - 02.12.2018 14:12:21, *.netfala.pl

Awans z tej grupy jest obowiązkiem...
Panie Jerzy!

Bu"L"i - 02.12.2018 14:13:25, *.adsl.inetia.pl

Grupa łatwa. Może być nawet awans. Tylko potem w turnieju głównym kompromitacja z lepszymi zespołami. scenariusz jak zawsze. OBYM SIĘ MYLIŁ. A pismaki już zaczęli pompowanie balonika. Żeby tylko przedwcześnie nie pękł.

Boniek - 02.12.2018 14:52:54, *.centertel.pl

Przedostatnie miejsce

Wolfik - 02.12.2018 16:00:18, *.dynamic.mm.pl

Do Anonima wyżej: Czy napisałem gdzieś, kogo chciałem a kogo nie? Skomentowałem wynik losowania, które było dla nas bardzo szczęśliwe biorąc pod uwagę rywali. Tylko tyle. A tutaj jakaś durna odpowiedź o blamażach....

m4 - 02.12.2018 16:32:13, *.eaw.com.pl

nie oszukujmy sie, nie ma łatwiejszej grupy niż nasza ale i nie takie grupy przegrywaliśmy

Kojot44 - 02.12.2018 19:39:12, *.13

Nic się nie stało!Polacy nic się nie stało!

(L)egia - 02.12.2018 21:35:30, *.dab.02.net

Możemy przegrać z każdym, tylko nie z żydkami.

Taaa - 04.12.2018 22:41:35, *.46.interdom.net.pl

3 miejsce... To maks.

Do Zyga - 05.12.2018 08:12:06, *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Poprawileś mi humor na cały dzień! :D