Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Jodłowca, Nawotki i Sanogo

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ósmą bramkę w piętnastym ligowym występie zdobył Vamara Sanogo. Napastnik wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec trafił do siatki w przegranej potyczce z Zagłębiem Lubin. Natomiast Tomasz Jodłowiec zdobył dwie bramki w rywalizacji z Pogonią Szczecin. Dobre wieści popłynęły ze Słowacji, gdzie Tomasz Nawotka ustalił wynik spotkania Zemplin Michalovce - Zlate Moravce. Z kolei, w lidze australijskiej pełne zawody rozegrał Michał Kopczyński, a jego ekipa zremisowała z liderem rozgrywek.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Pogonią Szczecin. Strzelec bramek w 10. minucie (1-0) i 61. minucie (3-0).
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Kraków

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 57. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z ŁKS Łódź

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 4-2 meczu z Olimpią Grudziądz
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Rozwojem Katowice

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Perth Glory

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - nie grał w w wygranym 3-0 meczu ze Zlate Moravce
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 3-0 meczu ze Zlate Moravce. Strzelec bramki na 3-0 w 84. minucie spotkania.
Sadam Sulley - od 72. minuty w wygranym 3-0 meczu ze Zlate Moravce. Ukarany żółtą kartką.