REKLAMA

Kalenik ósmy w MP U-14

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Spale odbyły się mistrzostwa Polski do lat 14 w trójboju, w których Marcin Kalenik został sklasyfikowany na miejscu ósmym - legionista był 8. w strzelaniu, 15. w pływaniu i 9. w biegu. W mistrzostwach Polski U-14 w dwuboju (pływanie i bieg), 28. miejsce zajęła Paulina Romaniuk, 29. Olga Gawlikowska. Wśród chłopców - Kalenik był 14., Grzegorz Nowik 23., Miłosz Pagas 25., Adam Bogdanowicz 41., a Hubert Janota 44.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.