REKLAMA

Wyniki legionistów w II rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Warszawie odbyły się szermiercze zawody "Warsaw Cup", w ramach drugiej rundy Pucharu Polski, w której wystartowało kilkoro legionistów. Najwyżej sklasyfikowany został Seweryn Brzozowski i Artiom Gripas, którzy zajęli odpowiednio 11 i 12. miejsce. Szesnasty był Tomasz Szczepanowski, zaś na miejscu 44. uplasował się zawodnik sekcji legijnego pięcioboju, Daniel Ławrynowicz. Wśród kobiet, Martyna Senetra była dopiero 82.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.