Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Tomasz Bartnik nominowany w 84. Plebiscycie PS na Sportowca Roku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tomasz Bartnik z sekcji strzeleckiej Legii, który w koreańskim Changwon zdobył złoty medal Mistrzostw Świata w karabinie trzy postawy, a także zapewnił sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, został nominowany w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2018. Głosować na naszego zawodnika można tutaj. "Bardzo dziwiłem się nominacji w Plebiscycie. Dodatkowa presja? Nie, nic z tych rzeczy. Praca, którą wykonuję, jest cały czas taka sama. Odcinam się od wszystkiego, co się dzieje wokół, koncentruję się tylko na swoich zadaniach" - mówi Bartnik.

Polecamy dłuższą rozmowę z Tomaszem Bartnikiem, którą znajdziecie tutaj.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.