REKLAMA

5-6.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj fani Legii wspierać będą swój zespół podczas wyjazdowego meczu 1/8 finału Pucharu Polski w Głogowie. Frekwencja na stadionie Chrobrego powinna dopisać - zanosi się na komplet, blisko 2,5 tys. kibiców na stadionie. Olimpię Elbląg czeka wyjazdowy mecz z Siarką Tarnobrzeg - w pierwszym terminie spotkanie zostało odwołane z powodu złego stanu murawy.

Rozkład jazdy:
5.12 g. 13:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg [odwołany]
5.12 g. 20:30 Chrobry Głogów - Legia Warszawa
6.12 g. 17:00 Varsovia Warszawa 03 - CWKS Legia 03
6.12 g. 17:30 Polonia Warszawa U15 - Legia Warszawa U15 [kosz, ul. Konwiktorska 6]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.