Konferencja | Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sá Pinto: Potraktowaliśmy ten mecz poważnie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Dzisiaj zagraliśmy dobrze, potraktowaliśmy ten mecz poważnie. Wiedzieliśmy, że jesteśmy lepsi, ale musieliśmy to pokazać na boisku. Nasz rywal gra w innej lidze, ale Puchar Polski to nieco inne rozgrywki. Występowali u siebie, byli zmotywowali i wierzyli, że mogą sprawić niespodziankę. Nie mogliśmy pozwolić im pomyśleć, że mogą wygrać. Moi zawodnicy dobrze prezentowali się dziś na murawie, pokazali skupienie i jakość. Mimo że dokonaliśmy dziś kilku zmian w składzie, kontynuowaliśmy dobrą grę.
Jestem zadowolony, bo dałem dziś szansę kilku zawodnikom, którzy grali mniej i mnie nie zawiedli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

Warszawiak1234 - 05.12.2018 22:58:48, *.dynamic.chello.pl

Szkoda mimo wszystko Rado i Malarza. Pierwszy wszedl dzisiaj i nie strzelil w idealnej sytuacji. Arek natomiast mogl spokojnie dzisiaj bronic.....jednak zle emocje musza ostygnac.....

Szymon - 05.12.2018 23:08:25, *.dynamic.dsl.as9105.com

Rado co sete mial i zj...al to chyba idzie w kierunku zakonczenia kariery

Do szymon - 05.12.2018 23:31:13, *.play-internet.pl

Tymi wypowiewdziami twoja kariera tez powinna byc zkonczona na tym forum

Do do Szymon - 05.12.2018 23:45:35, *.dynamic.chello.pl

A kim Ty jesteś menciu aby karierę komuś kończyć ?

Kumaty - 05.12.2018 23:50:21, *.125.threembb.co.uk

Szymon ma racje Rado juz w L swoje zrobil i ma swoje lata a za kadencji Sa Pinto moze co najwyzej byc rezerwowym takie sa fakty jak to mowia emeryt

niju888^ - 05.12.2018 23:59:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdaje się, że co niektórzy by chcieli żeby było tak jak było :) Mają grać za zasługi??? za kogo niby ma ten Rado grać? Za Szymka czu Cafu?

Kostek - 06.12.2018 00:11:41, *.dynamic.chello.pl

Panowie, chcemy w to wierzyć czy nie ale piłkarz w wieku Rado po tylu kontuzjach i przerwach w grze już nigdy nie nawiąże do tej formy z której pamiętamy go przed wyjazdem do Chin. Obecnie jego rola może się ograniczac tylko do wchodzenia od czasu do czasu na ostatnie 15 minut, bo jest w stanie dalej jednym błyskiem zrobić asystę ale niestety jest tak powolny i mało zwrotny ze wiele więcej do zaoferowania nie ma. Niech trenuje, po zimowym obozie o ile przejdzie go bez problemów może będziemy mogli jeszcze coś z niego więcej wykrzesać.

F i l u 3 k o l o r y - 06.12.2018 01:34:02, *.static.ip.netia.com.pl

Za parę dni, kluczowy mecz sezonu. Łapiemy formę.
((19(LEGIA)16)) !!!

Trenejro - 06.12.2018 05:50:10, *.133

Rado na dzień dzisiejszy bierze kasę za NIC. już lepiej nie będzie, a szkoda żeby zajmował szafkę w szatni, to miejsce i kasa powinna być dla młodego perspektywicznego zawodnika. Trzeba patrzeć do przodu, a nie do tyłu.

Respirator - 06.12.2018 09:49:45, *.51.ipv4.supernova.orange.pl

Asysta przy bramce Kuchego coś pięknego..

Do kostek - 06.12.2018 10:55:49, *.centertel.pl

kostek konfidencie z siemiatycz zamilcz

Hugon - 06.12.2018 11:25:22, *.warszawa.vectranet.pl

Panie Pinto wymień pan szybko bramkarz bo z takim co jest przyspawany do bramki już to przerabialiśmy,i na dokładkę wszystkie piłki wykopuje do przeciwnika nie można sobie pozwolić na tyle strat.Potem zawodnicy oddychają rękawami bo muszą się nabiegać żeby piłkę odebrać.Gdyby rozgrywał od obrońcy to ci co biegają za straconąpiłką mogli by odpocząć albo si ę dobrze ustawić.Piłka to prosta gra.

Hugon na selekcjonera repry - 06.12.2018 11:31:49, *.play-internet.pl

Chłopie zajmij sie trenowaniem!!!

Zioom - 06.12.2018 15:24:49, *.dynamic.gprs.plus.pl

Majecki to lekkie drewno. Może się wyrobi.