Grzegorz Niciński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niciński: Byliśmy dziś zdecydowanie słabsi

Mishka, źródło: Legionisci.com

Grzegorz Niciński (trener Chrobrego): Byliśmy dziś drużyną zdecydowanie słabszą. Graliśmy z mistrzem Polski i było to widać. Nie chcieliśmy szybko stracić bramki, a straciliśmy ją w 30. minucie. Moi zawodnicy się starali, ale popełniali karygodne błędy. Legia mogła zdobyć więcej goli i to z innych sytuacji, niż zdobyła. To był stary, dobry Chrobry z rundy jesiennej.
Nie obwiniam dziś bramkarza. Jeśli popełnia się takie błędy, trudno choćby marzyć o innym wyniku, ale nie ulega wątpliwości, że zmierzyliśmy się z drużyną prezentującą bardzo wysoką jakość.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Gienek - 06.12.2018 / 08:58, *..netfala.pl

Głowa do góry trenerze. Życzę pozostania na zapleczu Ekstraklasy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.