fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
F i l u 3 k o l o r y - 06.12.2018 / 14:46, *..static.ip.netia.com.pl

Mega fota!

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 06.12.2018 / 13:35, *..tvp.pl

Brawo Kuchy! Kolejny mecz z golem. "Drewnialczyk", jak go tutaj nazywają niektórzy "kibice", świetnie to przyjął. W ogóle dobry mecz, jeszcze kilka takich i pan Brzęczek będzie musiał wysłać powołanie. Skoro dostają Frankowski, Makuszewski czy Kurzawa, to dlaczego nie Michał? No i Cafu. Mamy pierwokup Portugalczyka? Żeby ktoś nas nie uprzedził, bo 800 tys. euro za tego zawodnika to naprawdę dobra inwestycja.

odpowiedz
Czwarty pasek na dresie - 06.12.2018 / 09:02, *..84

Czy juz wiadomo z kim gramyw finale PP?

odpowiedz
Anty motor - 06.12.2018 / 02:08, *..centertel.pl

No brawo Cafu!
DM a ma więcej bramek niż gwiazda ligi Edwardo... A on wcale nie ma :D

odpowiedz
WojtasTHC DO XDD - 06.12.2018 / 01:54, *..grojec.vectranet.pl

Ty to jestes kurde gosc... Chyba od czasu zapisow na ten wyjazd myslales nad tym co masz napisac. Brawo jestes kot. Wspaniala wiedza, blyskotliwosc... Kur...a skad sie biora tacy debile jak Ty?

odpowiedz
XDD - 05.12.2018 / 23:04, *..unknown.vectranet.pl

jutro xD

odpowiedz
Łysy59 - 05.12.2018 / 22:56, *..dynamic.chello.pl

Kiedy byly zapisy na ten mecz?

odpowiedz