fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni dzień zapisów na wyjazd do Gdańska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w godzinach 18:00-20:00 w SportsBarze Ł3 odbędą się ostatnie zapisy na wyjazdowy mecz Legii z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 9 grudnia o 18:00. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym wynosi 120 złotych. Osoby do 18. roku życia płacą 100 zł. Przy zapisach należy podać imię, nazwisko oraz PESEL. Zachęcamy do zapisów! Kto może, ten nad morze!

Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia and friends forever ! - 04.12.2018 / 22:40, *..196

Kupujesz bilet naluzie pod kasami Lechii I podajesz numer pesel ,wchodzisz na sektory Lechii małym spacerkiem przechodzisz przezsektory i wbijasz Siena sektor gości!

odpowiedz
Do włodaczek - 04.12.2018 / 19:07, *..play-internet.pl

Znikaj trollu

odpowiedz
Daniel21i - 04.12.2018 / 12:14, *..44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeżeli mieszkam od 2 lat nad morzem ale jestem wieloletnim kibicem Legii i chce z wami wejść na stadion.
Jak to zorganizować.

odpowiedz
do Władeczek - 04.12.2018 / 09:33, *..play-internet.pl

Specjalnie dla ciebie będzie transmisja live z wjazdu pod kasy,żebyś na swoim 75 calowym telewizorze wszystko dokładnie zobaczył.

odpowiedz
ciekawy - 04.12.2018 / 08:55, *..94.citimedia.pl

będzie jeszcze jedzień dzień sprzedaży???

odpowiedz
do ciekawostka - 03.12.2018 / 21:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli będzie nas 1200 to będzie sukces

odpowiedz
ciekawostka - 03.12.2018 / 20:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

byłem dziś około 19:00 na (L) i zero osób.

odpowiedz
Władeczek - 03.12.2018 / 20:21, *..warszawa.vectranet.pl

Ile Legii pojedzie do Gdańska? Wiadomo już? Czy jest planowany rewanż i wjazd grupy sportowej pod kasy Lechii?

odpowiedz
Do do Janek - 03.12.2018 / 18:02, *..centertel.pl

Mam nadzieję że trzymają ten jeden bilet dla mnie :D

odpowiedz
pytanie - 03.12.2018 / 17:43, *..static.chello.pl

a gdzie odebrać bilet dostałem tylko vouher

odpowiedz
do Janek - 03.12.2018 / 17:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

przecież jest wszystko napisane dla kogo 100 , a dla kogo 120, biletów dostaliśmy 1 , czekamy aż kupisz :D

odpowiedz
Do: Janek - 03.12.2018 / 15:40, *..centertel.pl

Przyjdz na zapisy a wszystkiego sie dowiesz ;)

odpowiedz
Janek - 03.12.2018 / 15:12, *..centertel.pl

Do 18 czy do 21 r. Życia 100 zł? Ile dostaliśmy biletów ?

odpowiedz