fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni dzień zapisów na wyjazd do Gdańska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w godzinach 18:00-20:00 w SportsBarze Ł3 odbędą się ostatnie zapisy na wyjazdowy mecz Legii z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 9 grudnia o 18:00. Cena biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym wynosi 120 złotych. Osoby do 18. roku życia płacą 100 zł. Przy zapisach należy podać imię, nazwisko oraz PESEL. Zachęcamy do zapisów! Kto może, ten nad morze!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

Janek - 03.12.2018 15:12:56, *.centertel.pl

Do 18 czy do 21 r. Życia 100 zł? Ile dostaliśmy biletów ?

Do: Janek - 03.12.2018 15:40:00, *.centertel.pl

Przyjdz na zapisy a wszystkiego sie dowiesz ;)

do Janek - 03.12.2018 17:34:06, *.dynamic.gprs.plus.pl

przecież jest wszystko napisane dla kogo 100 , a dla kogo 120, biletów dostaliśmy 1 , czekamy aż kupisz :D

pytanie - 03.12.2018 17:43:08, *.static.chello.pl

a gdzie odebrać bilet dostałem tylko vouher

Do do Janek - 03.12.2018 18:02:29, *.centertel.pl

Mam nadzieję że trzymają ten jeden bilet dla mnie :D

Władeczek - 03.12.2018 20:21:35, *.warszawa.vectranet.pl

Ile Legii pojedzie do Gdańska? Wiadomo już? Czy jest planowany rewanż i wjazd grupy sportowej pod kasy Lechii?

ciekawostka - 03.12.2018 20:42:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

byłem dziś około 19:00 na (L) i zero osób.

do ciekawostka - 03.12.2018 21:46:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli będzie nas 1200 to będzie sukces

ciekawy - 04.12.2018 08:55:56, *.94.citimedia.pl

będzie jeszcze jedzień dzień sprzedaży???

do Władeczek - 04.12.2018 09:33:51, *.play-internet.pl

Specjalnie dla ciebie będzie transmisja live z wjazdu pod kasy,żebyś na swoim 75 calowym telewizorze wszystko dokładnie zobaczył.

Daniel21i - 04.12.2018 12:14:34, *.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeżeli mieszkam od 2 lat nad morzem ale jestem wieloletnim kibicem Legii i chce z wami wejść na stadion.
Jak to zorganizować.

Do włodaczek - 04.12.2018 19:07:01, *.play-internet.pl

Znikaj trollu

Cult⚽️Legia and friends forever ! - 04.12.2018 22:40:40, *.196

Kupujesz bilet naluzie pod kasami Lechii I podajesz numer pesel ,wchodzisz na sektory Lechii małym spacerkiem przechodzisz przezsektory i wbijasz Siena sektor gości!