REKLAMA

Dobrzy Ludzie: Sprzedaż gadżetów i kolejna odnowiona sala w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

5 grudnia w godzinach 17:00-20:00 w SportsBarze Ł3 Dobrzy Ludzie prowadzić będą przedmikołajkową sprzedaż gadżetów, które idealnie nadają się na prezenty dla najbliższych. Do kupienia będą nowe polarowe szaliki (35 zł), bajkowe kalendarze na rok 2019 (30 zł) oraz koszulki "Legia Warszawa do końca" (60). Kupując w pakiecie szalik i kalendarz, zapłacicie tylko 60 złotych. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na dalszą pomoc, w tym odmalowywanie Centrum Zdrowia Dziecka.

Kalendarze oraz pakiety kalendarz + szalik można zamawiać także z opcją wysyłki tutaj.

Dobrzy Ludzie odnowili niedawno trzecią salę na oddziale Okulistyki w CZD, gdzie namalowali motyw z bajki "Odlot". W sali namalowane zostały także balony oraz hasło "Dobrzy (L)udzie". Poniżej możecie obejrzeć film prezentujący pracę kibiców.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Zdunio - 07.12.2018 / 00:27, *..warszawa.vectranet.pl

Dziękuję redakcjo za odpowiedź

odpowiedz
Zdunio - 06.12.2018 / 15:12, *..centertel.pl

Czy kalendarze będą też dostępne w sprzedaży w sklepie żyleta jak w zeszłym roku?? Kubki też były bardzo fajne

odpowiedz
eLeLeL Do pytki - 05.12.2018 / 11:34, *..play-internet.pl

A ty co kuwa nadzór budowlany?!? Co zrobiłeś, zeby pomóc dzieciom??!??

odpowiedz
pytek - 05.12.2018 / 08:55, *..centertel.pl

Czy DL tą salę odnowili czy tylko obmalowali?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.