Szymon Marciniak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 18. kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Płocka nie prowadził jeszcze spotkań stołecznego zespołu. Lechii sędziował dwukrotnie (1-1-0).

Obsada sędziowska 18. kolejki:
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Wisła Płock: Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - Miedź Legnica: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Arka Gdynia - Cracovia: Piotr Lasyk (Bytom)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

bibek - 06.12.2018 11:47:31, *.jmdi.pl

3,2,1 start

MARCINIAK !?

COOO ????

Jaszczur - 06.12.2018 11:51:10, *.nzcomms.co.nz

Raczkowski będzie sędziować w meczu Szczecin-Sosnowiec, to chyba prowokacja XD

Gienek - 06.12.2018 12:07:03, *.netfala.pl

Duża waga meczu to i sędzia dużego formatu.

3,2,1 - 06.12.2018 12:14:52, *.internetdsl.tpnet.pl

naprawdę myślicie, że sędziowie z danego miasta mają wpływ na sympatie i antypatie kibicowskie danej społeczności?
a tak na marginesie, to mam nadzieję, że Marciniak posędziuje nie jak na mistrzostwach w Rosji, ale jak PSG-Napoli

Tomek - 06.12.2018 12:49:08, *.189

A gdzie sędzia Myć? Jak dla mnie na chwile obecną najlepszy polski sędzia

do Tomek - 06.12.2018 13:33:19, *.play-internet.pl

Poszedl się uMYĆ :)

Do Tomek - 06.12.2018 18:10:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam sie! Marciniak przereklamowany - ostatnio krytykowany przez zagranicznych dziennikarzy (którzy dla tych naszych pseudo dziennikarzyn są jak wyrocznia) za mecz PSG LIverpool. Na MŚ też dużo błędów. Dlaczego ten człowiek sędziuje międzynarodowe rozgrywki skoro ciągle popełnia błędy??

Mr T - 06.12.2018 22:21:24, *.dynamic.mm.pl

Mi podpadł Frankowski, za całokształt. Tak, jakby sobie nie radził. Noi jak Musiał ma sędziować, to wiadomo, że będzie pomagał przeciwnikowi (L). Marciniak ok. Celebryta, ale ostatnio chyba zjadł Snickersa.

Arek - 06.12.2018 23:30:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@mrt, mi też.