Szymon Marciniak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Lechią Gdańsk

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 18. kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Płocka nie prowadził jeszcze spotkań stołecznego zespołu. Lechii sędziował dwukrotnie (1-1-0).

Obsada sędziowska 18. kolejki:
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Wisła Płock: Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - Miedź Legnica: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Arka Gdynia - Cracovia: Piotr Lasyk (Bytom)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Arek - 06.12.2018 / 23:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@mrt, mi też.

odpowiedz
Mr T - 06.12.2018 / 22:21, *..dynamic.mm.pl

Mi podpadł Frankowski, za całokształt. Tak, jakby sobie nie radził. Noi jak Musiał ma sędziować, to wiadomo, że będzie pomagał przeciwnikowi (L). Marciniak ok. Celebryta, ale ostatnio chyba zjadł Snickersa.

odpowiedz
Do Tomek - 06.12.2018 / 18:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam sie! Marciniak przereklamowany - ostatnio krytykowany przez zagranicznych dziennikarzy (którzy dla tych naszych pseudo dziennikarzyn są jak wyrocznia) za mecz PSG LIverpool. Na MŚ też dużo błędów. Dlaczego ten człowiek sędziuje międzynarodowe rozgrywki skoro ciągle popełnia błędy??

odpowiedz
do Tomek - 06.12.2018 / 13:33, *..play-internet.pl

Poszedl się uMYĆ :)

odpowiedz
Tomek - 06.12.2018 / 12:49, *..189

A gdzie sędzia Myć? Jak dla mnie na chwile obecną najlepszy polski sędzia

odpowiedz
3,2,1 - 06.12.2018 / 12:14, *..internetdsl.tpnet.pl

naprawdę myślicie, że sędziowie z danego miasta mają wpływ na sympatie i antypatie kibicowskie danej społeczności?
a tak na marginesie, to mam nadzieję, że Marciniak posędziuje nie jak na mistrzostwach w Rosji, ale jak PSG-Napoli

odpowiedz
Gienek - 06.12.2018 / 12:07, *..netfala.pl

Duża waga meczu to i sędzia dużego formatu.

odpowiedz
Jaszczur - 06.12.2018 / 11:51, *..nzcomms.co.nz

Raczkowski będzie sędziować w meczu Szczecin-Sosnowiec, to chyba prowokacja XD

odpowiedz
bibek - 06.12.2018 / 11:47, *..jmdi.pl

3,2,1 start

MARCINIAK !?

COOO ????

odpowiedz