fot. SKLW
REKLAMA

Kibice ze Szczecinka na meczu z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na meczu Legii z Koroną obecna była kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szczecinka. Autokary zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa ze środków uzyskanych z zakupów w sklepie Żyleta.

Przed Świętami Bożego Narodzenia w sklepie pojawiły się koszulki z Mikołajem, które możecie kupować stacjonarnie lub on-line.

fot. Sklep Żyleta

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Elegancki gentleman - 05.12.2018 / 23:06, *..centertel.pl

Ktoś strzelił babola i w adresie odnośnika do zakupu on-line zamiast 1973 jest 1974, przez co naturalnie link nie doprowadza do pożądanej strony. Nie ma za co.

odpowiedz
Pio - 05.12.2018 / 18:30, *..dynamic.chello.pl

A nie lepiej pochwalić chłopaków za zorganizowanie dzieciakom wyjazdu zamiast przypie.....ć się o Mikołaja? Brawo na SKLW

odpowiedz
Czwarty pasek na dresie - 05.12.2018 / 12:13, *..84

takiego Mikolaja/Balwana to sie raczej dzieci boja...nie mozna yblo lagodniej?

odpowiedz
pnk - 05.12.2018 / 11:49, *..pzu.pl

To Mikołaj czy Genialny Żółw? :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.