Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Kontrolowaliśmy spotkanie do ostatniej minuty

Maciek Frydrych, źródło: polsat sport

- To nie był łatwo wywalczony awans. Od początku widzieliśmy, że Chrobry podejdzie do nas wysokim pressingiem i będą się starać zabrać nam piłkę. Kilka razy im się to udało. Momentami było widać naszą niedokładność, jednak dzięki strzelonej bramce kontrolowaliśmy spotkanie do ostatniej minuty - powiedział po meczu z Chrobrym Głogów Mateusz Wieteska.

- Teraz czeka nas długa podróż do domu, regeneracja po pucharowej potyczce i przygotowania do niedzielnego meczu z liderem Ekstraklasy. Do Gdańska jedziemy po trzy punkty.

- Miło było zobaczyć się ze starymi kolegami. Moja profesjonalna kariera zaczęła się właśnie od spędzonego pół roku w Głogowie. Mogę podziękować Chrobremu, dzięki niemu poszedłem gdzieś wyżej.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Dd - 06.12.2018 / 17:17, *..ap-media.pl

Szkoda mi tego Wieteski, chłopak na prawdę gra bardzo dobrze, tylko obecnie nie ma szans z jedzą ani Remy. Można by spróbować przenieść Remyego na defensywnego wtedy razem z Cafu mielibyśmy bardzo silny środek i Wieteski na obronę.Ale raczej mała szansa na taki manewr bo mamy dużo dobrych pomocników

odpowiedz
do L - 06.12.2018 / 15:20, *..centertel.pl

Już tłumaczę

odpowiedz
L - 06.12.2018 / 11:25, *..play-internet.pl

Ktoś mi powie w czym on jest gorszy od jędzy?? Bo wiadomo ze remy nie ma podjazdu ale dziś Wieteska bezbłędny i nie rozumiem sadzania na ławce młodego Polaka.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.