fot. dobrzyludzie.com
REKLAMA

Legioniści obdarowali dzieci ze szpitala w Dziekanowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwa dni przez Mikołajkami grupa Dobrych Ludzi udała się do oddziału rehabilitacji w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Legioniści kupili dla małych pacjentów nową choinkę, a także czerwone, białe i zielone bombki oraz lampki - wszystko udało się sfinansować dzięki kupowanym przez Was gadżetach grupy.

Legijny Mikołaj tymczasem rozdał dzieciakom świąteczne upominki w postaci bajkowych poduszek oraz kalendarzy, oczywiście z legijnymi akcentami.
fot. dobrzyludzie.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Pepe - 06.12.2018 / 23:39, *..dynamic.mm.pl

To jest piękne brawo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.