fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia na platformie hybrydowej telewizji naziemnej

źródło: Legia Warszawa

7 grudnia na platformie hybrydowej telewizji naziemnej pojawią się materiały wideo Legii Warszawa. To pierwszy tego typu projekt w Polsce, który jest efektem współpracy warszawskiego klubu z Emitel - operatorem technicznym telewizji naziemnej w Polsce. W nowym serwisie pojawią się również relacje na żywo, a docelowo także inne interaktywne treści klubu - informuje Legia.

Na portalu telewizji hybrydowej Multipleksu 8 znajdą się treści produkowane przez warszawski klub, m.in. materiały dostępne obecnie na kanale YouTube, a docelowo także unikalne treści lub transmisje ze sparingów. Na początek będą to m.in. kulisy meczowe, Studio „Ł3” i aktualności klubowe niedostępne w tradycyjnej telewizji. W kolejnych krokach pojawią się także materiały archiwalne, wybrane mecze i ich skróty.

- Produkcja i dystrybucja treści wideo jest jednym ze strategicznych celów naszej działalności marketingowej i komercyjnej. Już dziś poprzez media społecznościowe codziennie docieramy do milionów odbiorców, a współpraca z Emitel pozwoli nam dodatkowo zwiększyć zasięgi i wzmocnić siłę marki Legii. W Polsce jest to rozwiązanie pionierskie, ale doświadczenia europejskie pokazują, że telewizja hybrydowa ma bardzo duży potencjał, szczególnie w sporcie, dlatego razem z naszym partnerem będziemy starali się go jak najlepiej wykorzystać - powiedział Dariusz Mioduski, prezes zarządu Legii Warszawa.

Z portalu mogą korzystać wszyscy widzowie naziemnej telewizji cyfrowej odbierający programy Multipleksu 8, posiadający odbiornik telewizyjny podłączony do internetu i obsługujący funkcjonalność HbbTV. Praktycznie wszystkie odbiorniki telewizyjne oferowane obecnie w sieciach sprzedaży w Polsce wyposażone są w taką funkcję.

Usługi telewizji hybrydowej pozwalają zamienić zwykły telewizor w multimedialne centrum rozrywki. Możliwość odtwarzania treści multimedialnych dostarczanych przez internet pozwala na udostępnienie dodatkowych treści na życzenie oraz większej liczby programów dostarczanych w postaci streamingu. HbbTV umożliwia także realizację innowacyjnych, interaktywnych i spersonalizowanych kampanii reklamowych, co znacznie zwiększa ich efektywność. HbbTV umożliwia również uruchamianie aplikacji interaktywnych dostarczanych przez internet na odbiornikach telewizyjnych. Skojarzenie aplikacji z programem telewizyjnym umożliwia prowadzenie interakcji z widzem i uruchamianie konkursów, quizów oraz dostarczanie dodatkowych informacji związanych z aktualnie nadawaną audycją.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
DO MATOŁKÓW - 08.12.2018 / 00:18, *..centertel.pl

KUPIĆ BILET IŚĆ/JECHAĆ NA MECZ. TYLKO PEDAŁY OGLĄDAJĄ W TELEFONIE.

odpowiedz
do nm - 07.12.2018 / 20:31, *..progresnet.pl

Żadne plany, u mnie kanał Legia Warszawa chula w tv, wystarczy mieć hbb :)

odpowiedz
do nm - 07.12.2018 / 20:31, *..progresnet.pl

Żadne plany, u mnie kanał Legia Warszawa chula w tv, wystarczy mieć hbb :)

odpowiedz
Sabi - 07.12.2018 / 15:28, *..2

Mi to się marzy Legia.tv, żeby mecze Legii pokazywala

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends forever ! - 07.12.2018 / 12:25, *..40

Legia TV !Już!Niedługooo!

odpowiedz
4 - 07.12.2018 / 12:11, *..unknown.vectranet.pl

Legia-Raków

odpowiedz
nn - 07.12.2018 / 12:05, *..amazon.com

jeszcze nic nie powstalo, narazie to plany.
Pokolenie "instatnt" juz linki nr kanaly co i jak. spoooookoooojnieeee

odpowiedz
Kuba - 07.12.2018 / 12:01, *..135

W kablówce nie będzie tego programu???

odpowiedz
Otto - 07.12.2018 / 11:17, *..2

Czy można korzystać z tego przy pomocy Google Chromecast? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jakieś linki?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.