REKLAMA

Zbiórka zabawek dla dzieci z CZD - ostatni termin

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim meczem z Piastem będzie miała miejsce ostatnia zbiórka prezentów, które przed Świętami przekazane zostaną dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka. Nowe prezenty można przekazać "Dobrym Ludziom" w godzinach 18-20 w Źródełku. W tym samym miejscu będzie można nabyć najnowsze gadżety od Dobrych Ludzi, z których dochód wspiera dalsze prace przy odnawianiu CZD.

W sprzedaży będą m.in. poduszki, vlepki, szaliki, koszulki, a także kalendarze na rok 2019.

Gadżety Dobrych Ludzi, w tym legijne obrazy, można także kupić tutaj, z możliwością wysyłki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.