Igor Stelmaszczyk, Maciej Stępień i Mariusz Godlewski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Godlewski: Kontrolowaliśmy przebieg meczu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mariusz Godlewski (kapitan Legii): Cieszymy się ze zwycięstwa 3-0. Można wprawdzie powiedzieć, że porażka z Międzyrzecem stanowiła jedynie wypadek przy pracy, jednak nie ma się co oszukiwać – tamten mecz zagraliśmy źle pod każdym względem. Rywalizacja z Czołgiem była zgoła odmienna – pojedynek kontrolowaliśmy od początku do końca. Szczególnie cieszy nas wynik trzeciego seta, który wygraliśmy do 11. Można powiedzieć, że nieco zdeklasowaliśmy rywala. Widać, że znowu zaczynamy się cieszyć siatkówką po takim krótkim okresie znudzenia się nią.

Myślę, że w Białymstoku mamy sporą szansę na to, by zdobyć punkt czy nawet zwyciężyć w konfrontacji z BAS. Osobiście bardzo liczę na wygraną. Potyczka u nas pokazała, że spokojnie mogliśmy wygrać z białostoczanami 3-0, ponieważ mieliśmy dwie piłki w górze. To jedynie nasze błędy spowodowały, że dalsza część spotkania potoczyła się nie po naszej myśli. Szkoda Kamila Graczyka, który rozgrywał wówczas fantastyczny mecz do momentu kontuzji, z którą do tej pory się boryka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.