Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kontuzja Jodłowca

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

To nie był udany weekend dla wypożyczonych legionistów. Tomasz Jodłowiec musiał opuścić boisko w 12. minucie spotkania z Legią z powodu kontuzji. Z kolei uraz nie pozwolił na występ Vamary Sanogo z Lechem Poznań. Natomiast Łukasz Moneta pojawił się na końcówkę rywalizacji z "Jagą". W lidze australijskiej połówkę zaliczył Michał Kopczyński, który wystąpił w roli obrońcy w potyczce z Central Coast Mariners.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - do 12. minuty w przegranym 0-2 meczu z Legią Warszawa
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 86. minuty w wygranym 4-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-6 meczu z Lechem Poznań
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Lechią Gdańsk

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - do 46. minuty w wygranym 2-0 meczu z Central Coast Mariners