Dominika Karolak (z lewej)
REKLAMA

Dominika Karolak 11. w memoriale Majewskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dominika Karolak startowała w miniony weekend w Drzonkowie w międzynarodowych zawodach - memoriale im. Zbigniewa Majewskiego. Legionistka została sklasyfikowana na miejscu 11, jako czwarta z Polek. Karolak najlepiej wypadła w szermierce, natomiast nie zdobyła punktów w jeździectwie, co odbiło się na końcowym wyniku w klasyfikacji generalnej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.