REKLAMA

Brzozowski ze srebrnym medalem Wojskowych MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Szpadzista Legii, Seweryn Brzozowski zdobył srebrny medal w drużynie, podczas Wojskowych Mistrzostw Świata, które zakończyły się we francuskim Nancy. Oprócz Brzozowskiego w drużynie Polaków startowali również Mateusz Antkiewicz, Radosław Zawrotniak i Mateusz Nycz. Złoty medal wywalczyli Ukraińcy. Wcześniej Polacy pokonali Chińczyków i Niemców. W konkursie indywidualnym Seweryn Brzozowski zajął 18. miejsce, który przegrał z Rosjaninem, Vladimirem Chichewem 9-15.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.