fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zapraszamy na mecz!

Z Augustowem w sobotę o 14:30

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W weekend siatkarze Legii rozegrają ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Po porażce 1-3 z zespołem BAS na Podlasiu legioniści zmierzą się we własnej hali z drużyną UKS Centrum Augustów. Przed dwoma miesiącami „Wojskowi” pokonali na Suwalszczyźnie augustowian 3-1.

Już teraz zapraszamy wszystkich gorąco na to spotkanie. Bilety w cenach: 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy do nabycia przed wejściem do hali przy ulicy Niegocińskiej 2 na Mokotowie.

Mecz zaplanowano tak, by nie kolidował z pojedynkiem koszykarzy Legii z Miastem Szkła Krosno. To spotkanie odbędzie się na Bemowie o godzinie 17:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.