fot. dobrzyludzie.com
REKLAMA

Kibice Legii obdarowali prezentami dzieci z CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przez ostatnich kilka tygodni trwała zbiórka prezentów wśród kibiców Legii, którą zorganizowali Dobrzy Ludzie. Prezenty były zbierane m.in. przed spotkaniem Legii z Koroną Kielce. W poniedziałek legioniści dostarczyli prezenty do Centrum Zdrowia Dziecka. Legijny Mikołaj wraz z Misiem Kazkiem rozdali je wśród młodych pacjentów CZD. Jak relacjonują Dobrzy Ludzie, wizyta sprawiła maluchom mnóstwo radości.









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 27.12.2018 / 09:17, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteście świetni, brawo! :-)

odpowiedz
tata Leo - 23.12.2018 / 14:34, *..snt.net.pl

Dziękujemy bardzo za prezent - super misia - dla naszego synka Leona :)
Pacjenci CZD

odpowiedz
Wojtas - 20.12.2018 / 00:18, *..232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma lepyszch od was.. Kochane maluchy!

odpowiedz
lm93 - 19.12.2018 / 23:30, *..dynamic.chello.pl

Jesteście WIE(L)CY !!!!!!!!!!! BRAWO.

odpowiedz
Grzegorz 1963 - 19.12.2018 / 20:08, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A może w następnej akcji powinni też uczestniczyć piłkarze naszego klubu ? Zobaczyć swojego idola to wielkie przeżycie dla tych biednych dzieciaków.

odpowiedz
Darek - 19.12.2018 / 13:19, *..dip0.t-ipconnect.de

Usmiech na twarzach dzieci bezcenne.

odpowiedz
miron - 19.12.2018 / 12:26, *..play-internet.pl

Super akcja jesteśmy najLepsi (L) ale na srevałenie tego nie pokażą bo kibice to tylko bandyci i faszyści.Pozdrowienia Bracia tak trzymać.

odpowiedz
lucho_83 - 19.12.2018 / 09:57, *..dynamic.chello.pl

Jak zwykle Fantastyczna sprawa, uśmiech dziecka pomimo choroby - Bezcenny!!!!

odpowiedz