Radosław Majecki - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Arsenal obserwuje Majeckiego

źródło: przegladsportowy.pl

Przegląd Sportowy poinformował, że Arsenal obserwuje bramkarza Legii Radosława Majeckiego. Angielski klub słynie ze ściągania bramkarzy aktualnych mistrzów Polski. Z Łazienkowskiej do tego klubu kilka lat temu trafili Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny.

Młody golkiper miałby zastąpić Petra Čecha i być zmiennikiem Bernda Leno, który jest aktualnie niekwestionowanym numerem jeden.

Według gazety niewykluczony jest wariant, że Arsenal wykupi Majeckiego zimą i od razu wypożyczy do Legii na rundę wiosenną. Taki wariant mógłby odpowiadać klubowi z Łazienkowskiej, który potrzebuje sporego zastrzyku gotówki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Siemano - 20.12.2018 / 19:16, *..static.ip.netia.com.pl

A czy jest szansa że dorzucimy do transferu niejakiego Kuchego na pewno nie kinga ???? Wiem obniży to koszt transferu ale może się uda ..... byłby prezent pod choinke

odpowiedz
Szeryf - 20.12.2018 / 17:45, *..dynamic.chello.pl

Sprzedadzą go za grosze, zobaczycie. Przecież Miodek nie będzie pytał kibiców. Dodatkowo, pewnie jeszcze przedłuża kontrakty z Cieżniakiem i Malarzem :-) jedzmy łyżką :-)

odpowiedz
Peter mokotuff - 19.12.2018 / 17:07, *..play-internet.pl

...niech się tylko nie rozmyślą !!!!

odpowiedz
Arek - 19.12.2018 / 16:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja nie bardzo rozumiem, po co tu piszecie o Kucharczyku, jak to news o Majeckim. Majecki ledwo zaczął grać, więc jeśli Mioduski go sprzeda już teraz to będzie frajer, a nie właściciel. Mam jednak jakąś nadzieję, co prawda nie wiem na jakiej podstawie, że Mioduski jednak się opamięta. Rok, 2 i dopiero wtedy. Inna rzecz, że wkur...a mnie już ten przekręt. I wcale się nie dziwię, że Pinto jedzie z nimi równo na konferencjach.

odpowiedz
wo(L)a - 19.12.2018 / 16:07, *..play-internet.pl

Smutne , jest to że macie czelność wieszać psy na Kucharczyku ,
Kuchy to legionista z krwi i kości , internetowe bezmózgi !!!

odpowiedz
@maniek - 19.12.2018 / 15:16, *..centertel.pl

70 goli w ilu meczach?
Od poczatku tego sezonu wlaczajac superpuchar i LE jego gra to dno.
A jesli chodzi o wczesniejsze to co bylo a nie jest...
Nie ma czasu na sentymenty i zycie wspomnieniami. Trzeba isc do przodu a on juz do przodu nie pojdzie

odpowiedz
singspiel - 19.12.2018 / 14:38, *..82.atman.pl

to nie Arsenal, tylko trener Wenger miał jakąś dziwną słabość do młodzieży. Ale skoro jego nie ma, to może prezes?!

odpowiedz
Roma - 19.12.2018 / 13:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja też go obserwuję.

odpowiedz
eth - 19.12.2018 / 13:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No tak tylko co my zrobimy jak go sprzedamy? Mamy Kudrjavcevsa o którym nic nie wiadomo bo nie gra w pierwszym składzie oraz dwóch bramkarzy którzy powoli myślą o emeryturze. Sprzedajmy Szymańskiego a Radka zostawmy bo nie ma żadnej alternatywy. Oczywiście gdybyśmy w najbliższym czasie go sprzedali za psie pieniądze typu 3 mln E, to drugich takich frajerów ze świecą szukać w Europie.

odpowiedz
Marcin - 19.12.2018 / 13:11, *..5

Z jego grą nogami i na przedpolu do Anglii???Niech sie chłopak lepiej zastanowi i ze 2 lata pogra w Legii.

odpowiedz
Kaktus - 19.12.2018 / 13:00, *..internetdsl.tpnet.pl

Dziura w tym roku to 40- 60 mln PLN.
Dlatego MUSIMY kogoś sprzedać inaczej za rok będziemy na skraju bankructwa...

odpowiedz
Maniek - 19.12.2018 / 12:58, *..unknown.vectranet.pl

Ludzie co wy wiecie o Kucharczyku:) Chyba nic! Razem we wszystkich rozgrywkach gość strzelił 70 goli dla Legii,asyst pewnie co najmniej drugie tyle ale myślę,że więcej.Wiadomo,że on czasem trochę irytuje bo ma dosyć częste momenty słabości albo mecze w których jest niewidoczny na boisku ale naprawdę ciężko sobie wyobrazić Legię bez Kuchego.Pokażcie mi drugiego skrzydłowego w Polsce z takimi statystykami? Mówię o golach i asystach.Wg mnie został po prostu zhejtowany w mediach,a wy się do tego bezmyślnie przyłączacie.Poza tym jest poza pewnym układem dlatego nie gra w reprezentacji.Być może brakuje mu lepszego menadżera stąd gra tylko w Polsce ale Legia tylko na tym korzysta i spoko

odpowiedz
kibic - 19.12.2018 / 12:47, *..166

Niestety, tak zaczyna wyglądać biznes piłkarski. Największe kluby działają, jakby w FIFĘ czy Managera piłkarskiego grac na kodach. Biorą kogo chcą, nie patrząc na koszty

odpowiedz
Dickson Chotowski - 19.12.2018 / 12:46, *..range109-145.btcentralplus.com

Wzieli od nas Fabiana i Szczesnego to teraz kolej na Majeckiego. A zlodziej Mioduski jak usyszy 2 mln juro to pozamiatane i kasa na jego konto.

odpowiedz
Grzesiek - 19.12.2018 / 12:41, *..centertel.pl

Gdybyśmy mieli bogatego właściciela i co rok pewną grę w pucharach do wiosny to moglibyśmy zatrzymywać talenty pokroju Majeckiego czy Szymańskiego, a tak niestety przychodzi bogaty sąsiad zza granicy i nam może zabrać gościa dla którego się chodzi na mecze i chętniej ogląda Legie. Pozdrawiam

odpowiedz
Ziooom - 19.12.2018 / 12:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zabieranie go!

odpowiedz
Daniel - 19.12.2018 / 12:38, *..static.ip.netia.com.pl

@Maniek,
Jeden udany drybling na osiem czy pare udanych pojedynkow na kilkadziesiat to sa dobre statystki?
Chyba ze mowimy o kims innym niz o tych dwoch lewych nogach. Ostatnio w meczu to by sobie noge zlamal jak probowal dosrodkowac... o czym my tu mowimy.

odpowiedz
oLaf - 19.12.2018 / 12:08, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

niech sp..... ! Za pół roku są mistrzostwa małolatów do 20 lat - po nich cena Majeckiego będzie 3 razy wyższa!

Poza tym to naprawdę chyba jedyny wielki talent w Legii, dodatkowo mający mózg :)
(a propos kiedyś w Rezerwach w 3 lidze obserwowałem Boruca u progu kariery - dramatyczne miał interwencje, 2 x "wyjście dzika" i 2 karne dla przeciwników : O I co? - po 2-ch latach nagle był ''talentem"... : )

Niech sprzedadzą kogokolwiek ale nie jego! : )

odpowiedz
Maniek do ostet - 19.12.2018 / 11:53, *..unknown.vectranet.pl

Odczep się człowieku od Kucharczyka.W ostatnich latach to jest jeden z najlepszych pod względem statystyk piłkarz Legii.Przyłączasz się do bezmyślnego hejtu

odpowiedz
do Gienek - 19.12.2018 / 11:29, *..play-internet.pl

Albo skończy w Pierdziszewie, jak Mikita kosmita, albo Smoliński.

odpowiedz
Bartosz83 - 19.12.2018 / 11:27, *..lukman.pl

To ,że obserwuje to nic nadzwyczajnego , jest młodzieżowcem , gra w pierwszym składzie Legii , do tego Legia miała dobrych bramkarzy, którzy się sprawdzili na zachodzie. Pewnie jeszcze kilka innych klubów jego obserwuje.

odpowiedz
Gienek - 19.12.2018 / 11:24, *..netfala.pl

Na razie może go tylko obserwować. Głupotą byłoby go sprzedaż teraz za 2 mln euro. Za rok będzie warty co najmniej 5 mln euro.

odpowiedz