REKLAMA

Kibice Legii pomogli psom ze schronisk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed meczem Legii z Piastem prowadzona była kibicowska zbiórka karmy i różnych akcesoriów, które pomogą psom ze schronisk w trakcie zimy. Następnego dnia legijny bus przekazał zebrane dary. Osobną zbiórkę prowadzili w ostatnich tygodniach legioniści z Mokotowa, którzy przekazali do schroniska w Celestynowie 500 kilogramów suchej karmy, 80 puszek oraz sporo innych rzeczy.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Jkp - 27.12.2018 / 19:15, *..play-internet.pl

Jestem dumny ze mogłem uczestniczyć w tej akcji, brawo Legia

odpowiedz
Zimny - 26.12.2018 / 17:00, *..dynamic.mm.pl

Jedyne psy, którym naprawdę warto pomagać!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.