Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klepacka odebrała Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka z sekcji żeglarskiej Legii odebrała Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy podczas gali Polskiego Związku Żeglarskiego. Legionistka w mijającym roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy oraz wywalczyła dla naszego kraju kwalifikację olimpijską w klasie RS:X kobiet na IO w Tokio. Puchar wręczony Klepackiej został przekazany PZŻ w styczniu i miał zostać przekazany na koniec roku "w uznaniu wybitnych osiągnięć sportowych w roku stulecia odzyskania niepodległości". Statuetkę wręczył legionistce prezes PZŻ, Tomasz Chamera.

"Muszę przyznać, że jako sportowiec jestem spełniona, ale na pewno brakuje mi jeszcze złotego medalu igrzysk olimpijskich. Bardzo chciałabym zakwalifikować się na najbliższe igrzyska w Tokio, a następnie pojechać tam i powalczyć o ten najcenniejszy medal. Ale na pewno ciszyłabym się także ze srebrnego czy kolejnego brązowego" - powiedziała legionistka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
rob bandit - 24.12.2018 / 20:53, *..satfilm.com.pl

Pomyślnych Wiatrów i Stopy wody odd kilem!!!FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 24.12.2018 / 15:24, *..142

Trzymamy kciuki , wielu jest żeglarzy wśród Legionistów!
Spokojnych , Wesołych!

odpowiedz
syrenka - 24.12.2018 / 14:11, *..centertel.pl

Zosiu......trzymam kciuki!!! Spełnienia marzeń, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!!!!!!!!!!1

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.