fot. OFMC
REKLAMA

Świąteczne paczki dla kombatantów Narodowego Podziemia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy OFMC siódmy rok z rzędu przekazali świąteczne paczki kombatantom Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, w ramach akcji "Narodowe Podziemie - PamiętaMY". Legioniści odwiedzili żyjących jeszcze kombatantów tej formacji, przekazując świąteczne prezenty wraz z serdecznymi życzeniami od kibiców Legii. "Każdy z Was, kto kupił w tym roku jedną z naszych koszulek lub szalik, przyczynił się do pojawienia na twarzach naszych Bohaterów uśmiechu i łez wzruszenia. Na ich wyraźną prośbę przekazujemy także i Wam życzenia zdrowych, ciepłych i radosnych Świąt. A my przy okazji dziękujeMY za wsparcie i polecamy się na przyszłość" - informują legioniści z OFMC.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Dominik0118 - 28.12.2018 / 06:58, *..play-internet.pl

Panie Wiesławie, grupa Kibiców co pomaga nazywa sie "PamitaMy". Trzeba znalezc kontakt i zapytać sie w tej sprawie. Mysle ze jednorazowa pomoc z pewnością bedzie ale czy cyklicznie to nie wiem. pozdrawiam

odpowiedz
Do Ding - 25.12.2018 / 21:19, *..127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdyby ZŹ NSZ ich wskazał, to by trafiły. Tym razem Warszawa.

odpowiedz
Ding - 25.12.2018 / 18:41, *..dynamic.chello.pl

Do członków Brygady Świętokrzyskiej też trafiły?

odpowiedz
Wieslaw Owczarek - 25.12.2018 / 16:26, *..dynamic.chello.pl

Mam 60 lat..jestem osoba niepelnosprawna ,kibicem Legii od urodzenia do dziś...tata mnie zaprowadzil na stadion Legii gdy miałem 8 lat...i tak już zostało do dziś..masa wyjazdow...krajowe i zagraniczne(proszę zobaczyć mój profil na fb)..tata-sp.Eugeniusz Owczarek pseudonim Saturn zgrupowanie Gozdawa ,uczestnik Powstania Warszawskiego,oboz jeniecki w Austrii ,a potem walki we Wloszech i Anglii...powrot z Liverpoolu 1947,represjonowany..zmarl w 2004r..mama Zofia -92lata,opiekuje się choć sam wymagam opieki...oboje niepełnosprawni...od śmierci taty mamy kłopoty...prowadziłem dzialalnosc, która tez się zakonczyla w 2004 roku z dużymi długami...od tamtej pory zyjemy na kredytach,niektore lichwiarskie...nigdy nikogo nie prosiłem o pomoc...mama jako zyjaca wdowa po powstańcu ,została zupełnie zapomniana...to już nasza z mama 14 spedzona tylko we dwoje...czy sa jeszcze jakies organizacje,ktore nie zapominają o takich ludziach jak my...jak mama...ja dzialajac w Solidarnosci , i dostając oklep na komedzie Cyryla i Metodego...uslyszalem od bijących milicjantow-to jeszcze za ojaca...wszystkie zdjęcia , i te z Legii , i taty-dyplomy i odznaczenia i mamy na moim profilu na fb...pozdrawiam i Zycze Radosnych Swiat Bozego Narodzenia ...z poważaniem Wieslaw Owczarek...ps.zeby egzystować , dorabiam sobie na planach filmowych , jako statysta za marne grosiki



odpowiedz
Wieslaw Owczarek - 25.12.2018 / 16:03, *..dynamic.chello.pl

Mam pytanie...wiem ,ze dużo robicie jako kibice,bo sam nim jestem ,od urodzenia...tata mnie zaprowadzil na stadion Legii jak miałem 8lat...i tak już zostało do dziś...

odpowiedz