REKLAMA

Prezenty dla dzieci ze szpitala w Dziekanowie Leśnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Prezenty zebrane przez kibiców Legii w ramach Wielkiej Kibicowskiej Świątecznej Zbiórki Prezentów dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka przekazane zostały nie tylko do jedenastu oddziałów CZD. Ogrom upominków, które podarowaliście w ramach zbiórki, pozwolił obdarować świątecznymi prezentami także dzieci przebywające w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, gdzie dotarł "dobroludziowy" Mikołaj oraz Miś Kazek. "Dziękujemy i czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy w imieniu całego legijnego środowiska sprawić dzieciakom tyle frajdy" - dziękują organizatorzy akcji, Dobrzy Ludzie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 03.01.2019 / 02:09, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wielkie brawa, jesteście świetni :-)

odpowiedz
Top CWKS - 24.12.2018 / 11:39, *..play-internet.pl

BRAWO!!!
Dobrzy (L)udzie i wszyscy Kibo(L)e,ktorzy sie do tego przyczynili(smy)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.