Tane Spasev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Spasev: Nie jestem zadowolony, ale liczy się zwycięstwo

źródło: legiakosz.com

- Nie jestem zadowolony z naszego występu, ale wygrana jest wygraną. Ale ważne jest też jak zwyciężasz, bądź jak przegrywasz. Zespół jako całość nie zareagował dobrze po trzech ostatnich porażkach. Niektórzy zawodnicy będą mieli jutro poważną rozmowę ze mną. Oni wiedzą, że ich kocham i to tylko dla ich dobra - powiedział po meczu Tane Spasev.
- Tak więc w niedzielę na pewno będę miał bardzo długą rozmowę z Kołodziejem i Omarem Prewittem. Kołodziej jest przyszłością polskiej koszykówki, ale nie jeżeli gra tak jak dzisiaj. Mieliśmy 32% skuteczności rzutów za 3 punkty - we własnej hali to nie najlepszy wynik. Nie trafialiśmy otwartych rzutów. Niewykluczone, że to dlatego, że zagraliśmy na Bemowie po raz pierwszy od blisko miesiąca. Mamy młody zespół, dla którego przegrana trzech kolejnych meczów była trudna, ale to nie ma znaczenia - stary, czy młody, musisz grać. Chciałbym pogratulować drużynie z Krosna walki, a Wam i wszystkim kibicom życzyć wszystkiego dobrego z okazji Świąt i Nowego Roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
TRAGEDIA - 24.12.2018 / 16:01, *..173

Fakt, że liczy się zwycięstwo i dwa punkty. Ale niedużo brakowało, aby naszych doszli.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.