Saint-Etienne na meczu z Dijon
REKLAMA

NSŚ: Zginął kibic Interu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Mecz Interu z Napoli, który rozgrywany był drugiego dnia Świąt, odbył się w cieniu tragedii. Przed spotkaniem grupa kibiców gości urwała się policji i bez obstawy próbowała dostać się w okolice stadionu. Napoli starło się z fanami Interu - obie strony obrzucały się różnymi przedmiotami, w tym pirotechniką. Po "akcji" uciekający samochodem fani z Neapolu przejechali 35-letniego Daniele Balardinellego, przywódcę ekipy "Blood Honor Varese" i jednocześnie zawodnika MMA. Poważne obrażenia w wyniku awantury poniosło kilku fanów Napoli.

Do awantury doszło także podczas wyjazdu Hellas do Livorno - w tym przypadku fani z Werony starli się z policją.



Na meczu hokeistów szwajcarskiego zespołu Ambri ultrasi z grupy Curva Sud Ambri zaprezentowali choreografię nawiązującą do zakazu, który nałożono na ponad 30 kibiców ich klubu. Na sektorówce zaprezentowano postaci trzech pokoleń kibiców wyglądających zza krat oraz transparent "Możesz nas zniszczyć, ale nasza miłość zawsze będzie obecna".

Ultrasi Maccabi Tel Awiw na meczu z Hapoelem Beer Szewa zaprezentowali oprawę z przesłaniem "Unleash Hell" (Rozpętać piekło).

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Inter Mediolan na meczu z Napoli:




Hellas Werona na wyjazdowym meczu z Livorno:


Atalanta na meczu z Juventusem:






AC Parma na meczu z Bologną:


Empoli na meczu z Sampdorią:


PSG na meczu z Nantes:





AS Saint-Etienne na meczu z Dijon:




Borussia Moenchengladbach na wyjazdowym meczu z Borussią Dortmund:






VfB Stuttgart na meczu z Schalke:


Union Berlin na wyjazdowym meczu z Erzgebirge Aue:





FC Nürnberg na meczu z Freiburgiem:





Hansa Rostock na meczu z Energie Cottbus:





Ambri na meczu hokeja z Bern:




Maccabi Tel Awiw na meczu z Hapoelem Beer Szewa:








Galatasaray Stambuł na koszykarskich derbach z Fenerbahce:




Besiktas Stambuł na meczu piłkarek z Karadeniz Eregli:



Vitoria Guimares na meczu ze Sportingiem Lizbona:




Wydad Casablanca na meczu z Hassanią Agadir:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Podobno - 08.01.2019 / 10:54, *.net.pl

A na zachodzie sobie poradzili ;)

odpowiedz
Raffaele - 31.12.2018 / 10:33, *..1

Kibic Varese,nie Inter zginął.

odpowiedz
77/82 - 30.12.2018 / 23:42, *..dynamic.chello.pl

@"do Władeczek - 28.12.2018 14:39:12, *.play-internet.pl" (podpisujcie się jełopy...) : po co miał się bardziej starać? Zobacz ilu łyknęło zarzutkę i mu odpisuje całkiem na serio?

odpowiedz
Rudy Do Wladeczek - 29.12.2018 / 18:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ACAB -Albo Cola albo browar
CHWM - Ciepły Hamburger w musztardzie.


Jakbyś jeździl na wyjazdy to byś wiedział

odpowiedz
Bródno - 29.12.2018 / 16:44, *..dynamic.chello.pl

RIP

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 29.12.2018 / 16:41, *..65

#napolimerda !

odpowiedz
Do wszystkich - 29.12.2018 / 16:36, *..dynamic.chello.pl

Po kiego odpisujecie temu idiocie, trzeba go olewać to się znudzi i zniknie z naszego forum.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.12.2018 / 15:41, *..play-internet.pl

Władeczek-czytam czasami Twoje komentarze i zadaję sobie pytanie.Czy Ty jesteś taki durny,czy siejesz ferment za pieniądze?.

odpowiedz
L - 29.12.2018 / 15:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co tu wchodzicie skoro was nie interesuje info z tego artykułu? Jest cos takiego jak kibicowska solidarnosc. Ale po co ja to mówie jakims tumanom przyspawanym do komputera....

odpowiedz
Do Gnom - 29.12.2018 / 03:23, *..dab.02.net

Jeżeli Cię to nie interesuje to po co wchodzisz na post o kibicach z zagranicy? RIP

odpowiedz
do gnom - 29.12.2018 / 01:13, *..radom.vectranet.pl

Mnie i wielu obserwatorów włoskiej sceny.Twojego nekrologu będę wypatrywał

odpowiedz
Miro - 29.12.2018 / 00:26, *..play-internet.pl

Na stadionach hasła ACAB a gdyby nie te gliny to zwierzęta na stadionach już dawno by się pozabijały. Tego z Interu chyba nikomu nie jest szkoda..

odpowiedz
@władeczek - 28.12.2018 / 23:00, *..190

"...Często oglądając transmisję meczy (na swoim TV LG 75'' OLED)..."

wiem że prowo aż śmierdzi na kilometr, ale tym tekstem to dobrze pojechałeś heehheeeh respekt za oled, zaimponowałeś innym heheheheheheh

odpowiedz
Echhh - 28.12.2018 / 22:26, *..dynamic.chello.pl

A kogo interesuje pryszczaty onanista Wladeczek i jakis kibic interu? Szykuje sie zgoda, o ktorej dowiemy sie po nowym roku? Po co o tym pisac???

odpowiedz
Legia - 28.12.2018 / 17:31, *..dynamic.chello.pl

Panowie "Władeczek" to Tajniak Policyjny

odpowiedz
1312 - 28.12.2018 / 17:16, *..play-internet.pl

Jest jeszcze jeden kumaty skrot: LGBT.Oznacza lisy,kuny,jenoty,borsuki,etc :D

odpowiedz
A - 28.12.2018 / 16:18, *..centertel.pl

All Caps Are Bałwans :)

odpowiedz
Gnom - 28.12.2018 / 15:24, *..ip-point.pl

Kogo to interesuje że zginął kibic interu

odpowiedz
do Władeczek - 28.12.2018 / 14:39, *..play-internet.pl

Bardziej sie w tym trollowaniu mogłeś wysilic. Chwm -ch.. ci w morde?pewnie duszą towarzystwa jesteś z takim poczuciem humoru co nie?w poniedzialek jak cie gdzies zaproszą w ogóle lepiej sie nie odzywaj,bo zepsujesz wszystkim zabawę.

odpowiedz
do Władeczek - 28.12.2018 / 14:35, *..play-internet.pl

All Cats Are Beautiful,a co niby ma innego znaczyc.

odpowiedz
True - 28.12.2018 / 14:15, *..play-internet.pl

To są testy na to, która litera będzie następna
acab? chwm?
w miejscu pytajnika masz zaproponować pasująca literę. Taki quiz

odpowiedz
ACAB - 28.12.2018 / 14:07, *..61.threembb.co.uk

All Cops Are Bastards

odpowiedz
(L)egia - 28.12.2018 / 13:50, *..dab.02.net

#Władeczek, to ja nie wiem jak Ty szukałeś :D czy w ogóle szukałeś. Wystarczy w google wrzucić acab i jest tam tego mnóstwo, to samo dotyczy chwm.

odpowiedz
Belonger - 28.12.2018 / 13:33, *..dynamic.chello.pl

CHWM - Chuligani Wolnego Miasta

odpowiedz
Belonger - 28.12.2018 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

ACAB - All Cops Are Bastards

odpowiedz
do Władeczek - 28.12.2018 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

Głupi jesteś jak but, ale Ci odpiszę... ACAB znajdziesz wszędzie w necie, a skoro nie wiesz co znaczy CHWM to znaczy, że nie powinieneś wiedzieć

odpowiedz
do Władeczek - 28.12.2018 / 13:27, *..pl

All Cops Are Bastards.

odpowiedz
Do władeczek - 28.12.2018 / 13:23, *..44

CHWM oznacza Chłopcy Walczący Maczugami, kiedyś kibice Gdańskiej Arki to tłumaczyli, nie wiem po co rzucasz tu takimi brzydkimi słowami..

odpowiedz
Grochów do Władeczek - 28.12.2018 / 13:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

mam radę dla ciebie
więcej nie pisz żadnych komentarzy....
tak będzie lepiej dla wszystkich.

odpowiedz
pl - 28.12.2018 / 13:01, *..tel.tkb.net.pl

Wydad ma chyba najbardziej melodyjne przyspiewki. Szkoda, ze my spiewamy tak zamulajaco ostatnio. Brakuje tkiej zywiołosci.

odpowiedz
Władeczek - 28.12.2018 / 12:46, *..netfala.pl

Czy ktoś kmini co znaczy skrót ACAB? Często oglądając transmisję meczy (na swoim TV LG 75'' OLED) z przeróżnych stron świata widzę ten wyraz. Pomimo usilnego poszukiwania na intrenecie w goglach nic nie znalazłem. Wie ktoś co to znaczy? To samo ma się do transparentu Lechii Gdańsk "CHWM". Wszyscy wiemy co znaczy chwdp, ale CHWM??? Ch... w mordę? Ale komu? Tak specjalnie nie dokończyli hasła może, żeby było zagadkowo.

odpowiedz
Zero żalu - 28.12.2018 / 12:03, *..pl

Zginął to się znajdzie...

odpowiedz