Michał Pazdan - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Pazdan blisko wyjazdu do Turcji

Woytek

Dziennikarz Przeglądu Sportowego Piotr Wołosik poinformował, że Michał Pazdan jest bardzo blisko przejścia do tureckiego Goezetpe. Klub z Izmiru zajmuje obecnie 10 pozycję w Super Lig. Agenci stołecznego obrońcy z "11 Football - Players" zakończyli negocjacje z tureckim klubem. Z kolei agencja Unidos ma dla zawodnika ofertę z Akhisar Belediyespor, który aktualnie zajmuje 15. miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy.

Kontrakt Pazdana z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. 31-letni obrońca w rundzie jesiennej od momentu objęcia stanowiska trenera przez Ricardo Sa Pinto zagrał tylko cztery razy: z F91 Dudelange, dwa razy w Pucharze Polski i pierwsze 12 minut w meczu z Cracovią, po których opuścił boisko z powodu czerwonej kartki.






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Legia⚽️News - 31.12.2018 / 03:39, *..234

To zwykły najemnik,można zaobserwować na filmach lub zdjéciach że sie nigdy nie cieszył nawet nigdy nie pokazał że choć troche lubi Legie!

odpowiedz
Flying Higher - 31.12.2018 / 00:14, *..24

Szef obrony przegranych batalii ze Słowacją i Luxemburgiem, po prostu trzeba spróbować gdzie indziej. Dziękujemy.

odpowiedz
@AAA - 30.12.2018 / 22:04, *..centertel.pl

A Ty bys go chcial?

odpowiedz
AAA - 30.12.2018 / 21:51, *..dynamic.chello.pl

Szkoda że nikt totalnie nikt od 7lat nie chce innego Michała.
Michał P.-powodzenia
Michał K.-oby tylko do czerwca

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 30.12.2018 / 20:19, *..adsl.inetia.pl

Szkoda ale Michał powodzenia !

odpowiedz
Do legia news - 30.12.2018 / 16:38, *..dynamic.chello.pl

Weź wypier... j!

odpowiedz
Kipkorir - 29.12.2018 / 18:50, *..dynamic.chello.pl

hahaha non-stop foch, bo chce grać na zachodzie... to wyląduje w Turcji. I dobrze mu tak!

odpowiedz
Pawelll - 29.12.2018 / 17:47, *..warszawa.vectranet.pl

Leśny i pędzel w wisle

odpowiedz
Do W(L)..... - 29.12.2018 / 17:12, *..alshamil.net.ae

Powa(ż)nie bo powa(g)a. Jeśli wymienia się na "g" piszemy przez "ż'

odpowiedz
W(L) - 29.12.2018 / 16:52, *..dynamic.chello.pl

Do bielany.....ty tak na powarznie ?

odpowiedz
Robert - 29.12.2018 / 09:25, *..play-internet.pl

Źeby się odbudować trzeba grać,co nie zmienia faktu źe Pazdan jak na nasze warunki prezentował się przyzwoicie a odchodzi bo aktualnym władzą w klubie przeszkadza wysokość jego kontraktu za połowę grałby w kaźdym meczu.Dzięki za wszystko i powodzenia.

odpowiedz
bielany - 29.12.2018 / 07:50, *..dynamic.mm.pl

wypad jątrzycielu i sprzedawczyku! wypad trucicielu i zarazo!
Łysa złośliwa kreaturo!

NIGDY nie zapomnę mu tych czerwonych kartek w pucharach które DWUKROTNIE nas pogrążyły

odpowiedz
Legia⚽️News - 29.12.2018 / 03:57, *..188

ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 28.12.2018 18:02:20, *.adsl.inetia.pl
A kogo tu żałować ? Ostatnie 2 lata dno. Obrażony na wszystkich. To ma być profesjonalista ?Pazdan nigdy nie byłeś Legionistá!

odpowiedz
@gazza - 28.12.2018 / 21:46, *..static.ip.netia.com.pl

Mówisz o Kucharczyku?

odpowiedz
gazza - 28.12.2018 / 21:10, *..adsl.inetia.pl

Oby go sprzedali i nigdy nie wrócił.

odpowiedz
@kajtus - 28.12.2018 / 20:10, *..centertel.pl

Mowienie o nim jako najlepszym kilka lat z rzedu jest tym samym co gadanie o Kucharczyku i jego sercu czy o tym jak dzieki niemu Legia wygrywala

odpowiedz
Daniel Brd - 28.12.2018 / 20:00, *..centertel.pl

Smiac mi sie chce z tych waszych "mial/nie mial" elki w sercu.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 28.12.2018 / 19:34, *..61.threembb.co.uk

@Darek
Nie chcialem byc drastyczny w moim wczesniejszym komentarzu ale dopisales wszystko to czego u mnie zabraklo.. Wypieprzyc wszystkie te miernoty i tych ktorzy nie chca zapier.. na treningach! To jest Legia! Kto nie chce byc najlepszy, nie ma u Nas dla niego miejsca! Wszyscy ci ktorzy sie obrazaja bo mysla ze dozywotnio miejsce im sie w pierwszym skladzie nalezy tez wypad! Mam nadzieje ze Sa Pinto sie nie cofnie na krok i wszystkie 'ksiezniczki' wywali na zbity ryj!

odpowiedz
Darek - 28.12.2018 / 18:14, *..dip0.t-ipconnect.de

Jak przyszedl z jagi od razu stal sie podstawowym pilkarzem Legii.Pewny w obronie.Okazal sie wzmocniem.Za tamtem czas dziekuje.Jednak z czasem coraz slabszy.Teraz juz zupelnie bez formy.Moim zdaniem wypalil sie.
Obecnie zegnam bez zalu.Jak ktos nie daje rady z amatorami nie powinien byc w takim klubie jak Legia.Czekam na kolejnych ktorzy wyleca na zbity pysk za odpuszczone kwalifikacje do ligi mistrzow i ligi europy.
Panie Pinto rob pan czystke.Nie zaluj sie ich.Ludzi bez ambicji pogonic na cztery strony swiata.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 28.12.2018 / 18:02, *..adsl.inetia.pl

A kogo tu żałować ? Ostatnie 2 lata dno. Obrażony na wszystkich. To ma być profesjonalista ?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 28.12.2018 / 17:02, *..61.threembb.co.uk

@ Tomek Mokotow ..Pazdan miewal lepsze i gorsze czasy w Legii ale prawda jest taka ze od 2016 roku pikuje w dol.. Byly czasy kiedy trzymal obrone w ryzach ale te czasy dawno odeszly. Nie zapomne mu rewanzu z sheriffem tiraspol, przez jego glupote i druga zolta kartke (zachowanie tak idiotyczne ze nawet na podworku trudno cos takiego zobaczyc) gralismy w dziesiatke i niedalismy rady ich wyeliminowac.. caly zespol wtedy zagral slabo ale ja uwazam ze to przez niego i jego amatorke w zeszlym roku nie zagralismy w lidze europy.. w tym sezonie kazdy wie jaka Pazdan ma pozycje w Legii.. jednym slowem pisanie ze to 'pare lat z rzedu najlepszy polski obronca' jest nieporozumieniem!!!!! Skoro jest taki dobry to jakim cudem na swiecie nie znalazl sie klub chetny wylozyc za niego 2!!!!!!! miliony euro w momencie gdy teraz cagliari chetne jest wykupic z Pogoni mlodziana (wypadlo mi nazwisko z glowy) z ktorym Legii nie udalo sie przedluzyc kontraktu (skomlikowana to byla historia).. jak Pazdan to najlepszy przez tyle lat polski obronca to gdzie sklasyfikujesz chocby Piszczka? Przestan juz wyolbrzymiac Pazdana.. fakty sa takie ze albo sie konczy albo nie jest profesjonalista i odpuscil przez fochy czy grom wie co jeszcze zasuwanie w Legii! Tak czy inaczej jego czas u Nas sie skonczyl i mam nadzieje ze odejdzie jak najszybciej. Baz zalu i z pozytkiem dla nas! Czy dla niego to sie okaze.. niech w koncu wyjedzie i pokaze nam jakim to jest grajkiem.. Tylko zeby kiedys w biografii nie plakal ze w Legii to bylo tak fajnie (trofea, reprezentacja, gra w pucharach) a po wyjezdzie gdzies na zadupiu nie placili, gra o utrzymanie, hazard i alkohol zeby zlapac odskocznie..

odpowiedz
Mr T - 28.12.2018 / 16:34, *..dynamic.mm.pl

Pazdan szacuneczek za grę. Szkoda, że odchodzisz. Cenię Ciebie wyżej niż Wieteskę (nie wspominając o Astizie).

odpowiedz
eLo - 28.12.2018 / 16:04, *..dynamic.chello.pl

W reprze dużo lepiej niż w Legii
Nie miał eLki w sercu to mu się nie chciało
Żegnam bez żalu.

odpowiedz
Bródno - 28.12.2018 / 16:00, *..dynamic.chello.pl

Nie lubię Pazdana .

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.12.2018 / 15:22, *..218

@Gienek

Dla ciebie Legia jak i te forum to za wysokie progi.
Parę lat z rzędu najlepszy polski obrońca, defensywa Legii bez niego by nie istniała...

Ale jak widać pamięć jest krótka bo chłopak po kontuzji nie może się odnaleźć.

odpowiedz
Wolfik - 28.12.2018 / 15:07, *..dynamic.mm.pl

Rzeczywiście dla Michała to ostatni dzwonek, by "powąchać" zagranicznej ligi i nieco większych pieniędzy. Uważam, że nie należy utrudniać mu wyjazdu. Przez kilka sezonów trzymał w ryzach naszą obronę i walnie przyczynił się do zdobytych MP i PP. Jak wspomniał Kolega Tomek Mokotów, po kontuzji nie może dojść do siebie. Może w Turcji się odnajdzie. Szacunek za lata gry w Legii, zawsze poniżej pewnego poziomu nie schodził.

A skoro Legia ogląda się (ponoć) za środkowym obrońcą, pora również pożegnać Astiza. Tutaj wiek odgrywa znaczącą rolę, teraz już nie ma szans na regularne występy w 11-stce.

odpowiedz
eth - 28.12.2018 / 14:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak mamy Goztepe i Akhisar, a może jeszcze nawet i Malatyę to zrobić im licytację i wydębić od Turków ile się da. Zwłaszcza że nie wiadomo za ile pójdzie Nagy (choć wolałbym żeby nie odchodził bo znowu po poświątecznej wyprzedaży na wiosnę będzie piach), i w ogóle nic nie wiadomo czy gdziekolwiek pójdzie Szymański. Ofert parę dostanie ale jak jakieś Francuziki będą dawać po 4 mln to przepychanki będą trwać aż się okienko zamknie.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.12.2018 / 13:53, *..centertel.pl

@Gienek

Dla ciebie Legia jak i te forum to za wysokie progi.
Parę lat z rzędu najlepszy polski obrońca, defensywa Legii bez niego by nie istniała...

Ale jak widać pamięć jest krótka bo chłopak po kontuzji nie może się odnaleźć.

odpowiedz
Kostek - 28.12.2018 / 12:22, *..dynamic.chello.pl

Nie rozumiem niektórych z waszych komentarzy. Pazdan nigdy nie krył ze nie jest Legionistą, tylko przyszedł tutaj wygrać tytułu i pograć w Europie(to mu średnio wyszło ostatnio). Niemniej zawsze kiedy grał dawał z siebie wszystko, z formą różnie bywało ale to głównie zależało od naszych fachowców na ławce. Żegnamy się bez żalu i życzę mu powodzenia oraz dziękuje za walkę w każdym meczu. Niech pojedzie i zarobi na emeryturę, to już ostatni dzwonek chociaz kontrakt życia przeszedł mu wcześniej koło nosa.

odpowiedz
bwp - 28.12.2018 / 12:09, *..tktelekom.pl

dziękuję i do widzenia.

odpowiedz
Arek - 28.12.2018 / 11:37, *..dynamic.chello.pl

Chalwe dorzuca i niech biora kuchego. A Pazdkowi powodzenia. Niech sie rozwija dalej.

odpowiedz
matus007 - 28.12.2018 / 10:42, *..play-internet.pl

PAZDI czas już trochę zarobić,swoje zrobiłeś... dla W.Legii,POWODZENIA !!!(L)

odpowiedz
KuraqL - 28.12.2018 / 10:39, *..241

Pazdanoglu... Leć pograj,zarób kaske i odpocznij. Dzięki za wszystko i powodzenia.

odpowiedz
Gienek - 28.12.2018 / 10:32, *..netfala.pl

Legia to dla Pazdana za wysokie progi. Może w jakimś Poznaniu lub Gdańsku by się odnalazł, ale Warszawa go przerosła. Za duże wymagania, za duża presja. Na tureckim pastwisku pewnie się odnajdzie.

odpowiedz
300tys Euro i - 28.12.2018 / 10:31, *..dynamic.telkab.pl

odwoze na lotnisko.

odpowiedz
Bear - 28.12.2018 / 10:17, *..112.ipv4.supernova.orange.pl

Można go było sprzedać dużo wcześniej i Legia by jeszcze sporo zarobiła.
Niestety Pazdan obecnie to już tylko cień zawodnika z euro 2016, pożegnać się trzeba.

odpowiedz
Do adi - 28.12.2018 / 09:56, *..210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakby za tyle poszedl bylaby rewelka. Za pol roku odejdzie za darmo.

odpowiedz
Adi - 28.12.2018 / 09:36, *..opera-mini.net

Myśle ze pójdzie za okolo 0.8 mln €

odpowiedz
syjon85 - 28.12.2018 / 09:28, *..play-internet.pl

myślę, że należy się Michałowi szacunek za to, że przez spory czas nikt z Nas nie wyobrażał sobie środka obrony bez tego zawodnika ( łatwo zapomnieć o tym ) i za to, że każdy z Nas mógł być dumny jak gra Nasz obrońca i jak reprezentuje Nasz klub podczas Euro 2016 ... za to, więc oddaje Mu szacunek i życzę powodzenia w dalszej karierze ...

Cała Legia Zawsze Razem ....

odpowiedz
Bolo - 28.12.2018 / 08:42, *..dynamic.chello.pl

W siną dal w siną dal to za Pazdana który odszedł w siną dal...
Żegnam bez żalu, od 2 lat "grał" na jakimś niezrozumiałym fochu, niech spada.

odpowiedz
Rafał N. - 28.12.2018 / 08:42, *..84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nieee!!! Michał, nie odchodź!!!

odpowiedz