REKLAMA

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja

Całej legijnej społeczności, kibicom, zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu życzymy w Nowym Roku 2019 spełnienia wszystkich marzeń zawodowych i osobistych. Abyśmy wiosną cieszyli się ze zdobycia Pucharu Polski i obrony tytułu mistrzowskiego, a latem świętowali awans fazy grupowej europejskich pucharów. Wszystkiego dobrego!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 04.01.2019 / 15:16, *..166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szczęśliwego Nowego Roku i wszystkiego dobrego dla wszystkich kibiców oraz piłkarzy Legii :-)

odpowiedz
oLaf - 02.01.2019 / 12:46, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

najlepszego!!!! i dubletu w tym roku!!! : )

odpowiedz
Jimmy L - 02.01.2019 / 03:24, *..dip0.t-ipconnect.de

A ja zycze Wam i sobie zeby na wiosne Legia grala, ladny i widowiskowy futbol tego bym wam i sobie zycze to tak malo i tak duzo.

odpowiedz
Tandes57 - 01.01.2019 / 08:26, *..10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019 zdobycia mistrzostwa i pucharu oraz wielu miłych wrażeń na Ł3

odpowiedz
Hu(L) it - 01.01.2019 / 07:00, *..136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Naj(L) epszego w 2019

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends! - 01.01.2019 / 01:36, *..239

Happy!New!Year!

odpowiedz
Dębica - 31.12.2018 / 22:55, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Życzenia z podkarpacia. Cała Legia zawsze razem. Choć daleko zawsze z Wami. Pozdrawiam.

odpowiedz
Arek - 31.12.2018 / 22:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I niech Wam i nam się spełni! Wszystkiego dobrego!

odpowiedz
Sylwester - 31.12.2018 / 22:25, *..docsis.tczew.net.pl

Niech nam się szczęści w zdrowiu i dostatku! A sportowo to marzy się drużyna poukładana, której nie można zatrzymać. Pozdro z Tczewa.

odpowiedz
olew - 31.12.2018 / 21:54, *..unknown.vectranet.pl

Wszystkim Legunom , pięknych i emocjonujących chwil , a może nawet więcej niż chwil ! LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
# - 31.12.2018 / 21:03, *..unknown.vectranet.pl

Najlepszego !!! (N)iech (S)ię spełni !!!

odpowiedz