Transfery | fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk może odejść do Turcji

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jak się okazuje nie tylko Michał Pazdan wzbudza zainteresowanie tureckich klubów. W niedzielę w mediach pojawiła się informacja, że szeregi Akhisarsporu może zasilić Michał Kucharczyk. Na sprzedaży swojego zawodnika Legia miałaby zarobić ok. 300 tys. euro. Obecny kontrakt Kucharczyka z "Wojskowymi" wygasa 30 czerwca 2019 roku. Jeżeli nie zostanie przedłużony, zimowe okno transferowe będzie ostatnim, podczas którego legioniści mogą zarobić na sprzedaży 27-letniego piłkarza.

Akhisarspor zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy. Nad ostatnim Rizesporem ma pięć punktów przewagi.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (152)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 04.01.2019 / 20:50, *..104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy musi zostać w Legii do końca kariery ;-)

odpowiedz
brylant warszawski piorun - 03.01.2019 / 13:27, *..tktelekom.pl

pomnożyć przez minimum 7 i można rozmawiać.
jak dla mnie drewniak dobry na dolną połowę ekstraklasy. plus za wybieganie, ale moim skromnym zdaniem to za mało w stosunku do naturalnych aspiracji kibica Legii. z drugiej strony szanujmy się i postaci symbolicznej i sprawdzonej nie oddawajmy za mniej niż dwójkę, zwłaszcza, że nie marnuje się tutaj, a 300k zakrawa o śmieszność.
całkowicie bagatelizuję statystyki jako argument, piłka nożna to gra zespołowa, jakby na jego miejscu grał ktoś lepszy technicznie pewnie byłyby te statystyki ze dwa razy wyższe, ale jako zmiennik kogoś dobrego jest idealny.

Bracie J - w punkt!

odpowiedz
J - 03.01.2019 / 10:49, *..play-internet.pl

Jak Kucharczyk jest wizytówką Legii i jej tożsamością, to niestety dobrze nie świadczy, bo to oznacza, że w Legii nie ma umiejętności, wszystko zostało osiągnięte fartem, zaangażowanie i to "mityczne serce do gry" owszem są, ale równie często przeplatane olewactem, przechodzeniem obok, nie wspominam o mentalności. Zawodnikowi należy się szacunek za to, co osiągnął, podobnie jak było z Rzeźnikiem, ale czy na pewno chcemy aby Legię charakteryzowały fart i przeciętność....?

odpowiedz
@pol - 02.01.2019 / 20:37, *..dynamic.chello.pl

Strata dla kogo?
On nie mkiewa slabsze mecze, on najzwyczajniej w swiecie jest tragiczny i okazjonalnie ma przeblysk ze pilka gdy ja kopnie, fartem doleci tam gdzie powinna

odpowiedz
Jarfer - 02.01.2019 / 20:14, *..static.ip.netia.com.pl

Odejdz drewniak zawsze byles i kilka razy miales przeblyski

odpowiedz
Gienek - 02.01.2019 / 19:48, *..unknown.vectranet.pl

Czas najwyższy Kucharczyku odejść z Legii. Dla ciebie to za wysokie progi.

odpowiedz
pol - 02.01.2019 / 18:34, *..dynamic.chello.pl

Może i kuchy ma słabsze mecze (JAK KAŻDY PIŁKARZYNA TEJ DRUŻYNY) - ALE JEGO ODEJŚCIE BYŁOBY STRATĄ

odpowiedz
Hugon - 02.01.2019 / 16:59, *..warszawa.vectranet.pl

Tu nikt nie chce kupić piłkarza za 300 tyś tylko chcą się pozbyć drewnianego fatalczyka.Bo za te pieniądze można by kupić drugiego miernotę.A tego nikt nie chce,

odpowiedz
Bartek - 02.01.2019 / 13:57, *..dynamic.chello.pl

Jeden z najbardziej niedocenianych, choć Legii dał wiele, jeden z najmniej szanowanych, choć już samym stażem zasługuje na uznanie. Kuchy, piłkarz balansujący pomiędzy uwielbieniem a nienawiścią, świetnymi bramkami a strasznymi kiksami... to jest na prawdę ciekawy przypadek. Jedyne czego można u niego być pewnym to, że da z siebie wszystko. Nie widzę go w reprezentacji a jednak w polskiej lidze jest wyróżniającą się postacią. Każdy trener, który pojawia się w Legii, daje mu szansę i tak jest od 2010roku! Ostatnie jego lata: sezon 16/17- 6bramek, 1asysta. Sezon 17/18, 7bramek, 5asyst, sezon 18/19 4bramki, 3asysty. Nie rozumiem tej mowy nienawiści wobec tego gościa.

odpowiedz
m4 - 02.01.2019 / 12:20, *..162

jestes fatalny kucharczyk dno dna ..

odpowiedz
Miras - 02.01.2019 / 11:30, *..unknown.vectranet.pl

Kuchy to jedyny prawdziwy Legionista.

odpowiedz
Matt - 02.01.2019 / 10:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do Kuchy King!

100% w punkt. Chciałbym, żeby Kuchy został z nami do końca kariery. Byłaby to wreszcie jakaś odmiana pośród tych wszystkich najemników i aktorów. Tak jak nie trawiłem gry Rzeźniczaka, to po tylu latach w Legii było mi już szkoda, że odchodził.

odpowiedz
!(L)! - 02.01.2019 / 01:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Baghdad Bounedjah 40 meczów 59 bramek 27 lat !

odpowiedz
Andrew - 02.01.2019 / 00:40, *..dynamic.chello.pl

@Syrenka, to ty wez go sobie zabierz do Konina. Dam nawet na bilet.

Ps. Arek Malarz tez prawdopodobnie opuści klub

odpowiedz
filand - 01.01.2019 / 18:47, *..160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O widzę, że siostra wielokrotnie przełożona zapomniała na oddziale w psychiatryku wyłączyć komputer z dostępem do internetu. Pacjenci szaleją...

odpowiedz
syrenka - 01.01.2019 / 15:03, *..centertel.pl

Zostań w Warszawie!!!!!! Pozdrowienia z Konina !!! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!!

odpowiedz
@anty - 01.01.2019 / 14:53, *..dynamic.chello.pl

Z twoich rodzicow nikt sie nie wysmiewa. W koncu to calkiem mili panowie

odpowiedz
Dylu - 01.01.2019 / 14:52, *..play-internet.pl

Kuchy, nie rob tego :(

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 01.01.2019 / 14:25, *..adsl.inetia.pl

Ocet idź wypłacz się mamusi w sukienkę o ile ją masz debilu !

odpowiedz
krys008 - 01.01.2019 / 14:22, *..serv-net.pl

"A głupi! a głupi! A głupi wy! "

Nie dostrzegacie, że Legia traci tożsamość. Wiem, że jesteśmy w czarnej d i trzeba sprzedawać. Popatrzcie na skład, odejdzie Szymański, Kucharczyk, Majecki, chętnie odstrzelaliby Jędzę, czy w meczowej 11 będzie ktoś, kogo będzie można nazwać Legionistą.
Popadamy w przeciętność to jedno, a po drugie tracimy tożsamość. Głupi!

odpowiedz
ostet - 01.01.2019 / 13:53, *..centertel.pl

Trzymajmy kciuki za odejście tego prymitywnego dzbana, on jest tak fatalny że aż dziwne że ktoś go chce

odpowiedz
Kuchy King - 01.01.2019 / 13:30, *..play-internet.pl

Bez Kuchego Legia juz nie bedzie taka sama, po prostu z Kuchym w skladzie Legia jest skazana na mistrzostwo.

Tyle osob psioczy na Kuchego, a to jeden z najlepszych naszych grajkow. Kuchy zostan!!!

odpowiedz
Misiek - 01.01.2019 / 12:29, *..play-internet.pl

Kuchy zostań

odpowiedz
Jasio do wszystkich na tak - 01.01.2019 / 12:14, *..centertel.pl

Skoro chcecie zawodnika który od paru lat stoi w miejscu i tylko pobiera dolary z klubu to prosze bardzo LM drżyj !!! A reprezentacja juz pyta o niego ale kobiet w żużlu ...

odpowiedz
bartikos - 01.01.2019 / 11:06, *..adsl.inetia.pl

Oby udało się go sprzedać nawet za marne 300 tys.
On bardziej osłabia Legię niż wzmacnia.

odpowiedz
Andrew - 01.01.2019 / 10:38, *..dynamic.chello.pl

Nie on a gimby typu ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o i cała reszta klubu pinokia

odpowiedz
Bubu - 01.01.2019 / 10:34, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Co by o Michale nie mowic ,wzbudza emocja jak widac

odpowiedz
Kuchy - 01.01.2019 / 09:32, *..centertel.pl

Do Anty
Dzieki ziomek ale na nic nie bede patrzec a oset ma racje. I wybacz jestes frajer i z frajerami nie gadam

odpowiedz
Cinu - 31.12.2018 / 23:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy GOAT!

Gimbusy ch..a sie znacie.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 31.12.2018 / 23:18, *..adsl.inetia.pl

Michał ! Jak masz szansę pograć gdzieś indziej to się nie zastanawiaj. Szkoda zdrowia dla tego forumowego bydła. Popatrz tylko, że ta kur....a oset nigdy nie udziela się merytorycznie,ale dzisiaj poczuła krew i 6 razy bluzga na Ciebie . Co za syf !

odpowiedz
M3 - 31.12.2018 / 22:03, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Kuchy gdzie ty idziesz człowieku. Kasa pewnie nie wiele większa, a tu zostaniesz na wieki. Taki honory miał mieć Rado, a po powrocie nikt za nim już nie tęskni (a szkoda). Tu jesteś kimś, mimo tego hejtu robisz dobrą robotę. Statystyk nikt nie oszuka. KUCHY KING !!!

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 31.12.2018 / 20:51, *..adsl.inetia.pl

Dzięki REDAKCJO za korektę ale sens pozostał. Wszystkiego najlepszego w 2019 roku.

odpowiedz
gazza - 31.12.2018 / 20:47, *..adsl.inetia.pl

Wspaniała Nowina !
Oby udało się go sprzedać nawet za 100 euro !
Legia zasługuje na najlepszych piłkarzy a nie na odwalaczy kichy !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.12.2018 / 20:31, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem, Legia dla Kucharczyka to nie ten rozmiar kapelusza. Powinien odejść. Ale kwota 300 tys. euro jest kpiną z Legii i zawodnika. Szanujmy się choć trochę.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.12.2018 / 19:48, *..adsl.inetia.pl

300 000 za podstawowego piłkarza to trochę mało. Lepiej dać mu nowy kontrakt i sprzedać wtedy, gdy rzeczywiście nie będzie potrzebny.

odpowiedz
Sig - 31.12.2018 / 19:48, *..dynamic.chello.pl

Kiedyś o tym marzylem żeby Kuchy odszedł. Ale teraz mówię głośno Kuchy Legionisto zostan w domu. 300 tys euraskow to jakiś żart i kpina. Az tak bez kasy to Legia nie jest chyba.

odpowiedz
yyy - 31.12.2018 / 19:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Heheh, pierwsi do plucia na Kuchego spotkaliby go gdzieś w mieście, to od razu by były foteczki i zbijanie piątek.
A jak odejdzie, to jeszcze zapłaczecie. Bo przecież oglądanie Legii powinno być przyjemnością, Kuchy drewniany. Więc kolejne sezony będziemy czerpać radość z oglądania kolejnych triczkowskich, manu, naczów nowów, hildebertów, lanżilów, heńków ojamów, salinasów i aleksandrowów (przypomnę statystyki w mistrzowskim dla niego sezonie: 0 goli, 0 asyst, 1 browar wylany na Sagana).
A co do tego, że chce podwyżkę... Gdybyście grali po 50 meczów w roku i inkasowalibyście mniejszy hajs niż gość z zagranicy ktory ogrzewa pośladami ławkę rezerwowych to czulibyście się w porządku?

odpowiedz
dejne3 - 31.12.2018 / 19:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do tych Wszystkich co źyczę hejt em :figury lamusy jedne siedzicie i tylko dwie umiecie Kucharczyk i może nie jest wirtuozem ale ma ten zmysł który na tak bezndziejną ligę wystarczy. A niektórzy zapomnieli jak Go kartofle chcieli do łacha i odziwił i za to mu chwała. Co miał zrobić dla Legii to zrobił nadchodzi czas źeby mógł odejść i chwała za wszystko Kuchy King i tak jest Michał zdrowia pomyślności w 2019 roku 3 maj się

odpowiedz
zieLeninka - 31.12.2018 / 19:07, *..dynamic.chello.pl

Kuchy King!

odpowiedz
Legia-79@wp.pl - 31.12.2018 / 18:59, *..pljtelecom.pl

Witam wszystkich prawdziwych Kibiców Legii! Do wszystkich znawców Kuchego!kim wy jesteście!!!? 9ciu trenerów widzi GO w składzie!!! Nie macie zielonego pojęcia o piłce nożnej!!! jedynie możecie sobie popisać głupoty! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Kibiców Legii!!!

odpowiedz
@rozbawiony - 31.12.2018 / 18:45, *..centertel.pl

Mnie bardziej dziwi fakt iz fatalczyk mimo tego powiedzial ze ma z tylu kibicow Legii i to co spiewaja to i tak dla wielu z was jest on bogiem...

#kuchyout

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 18:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozbawiony dzbanie sam tak napisałeś jak rodzice pozwolili ci skorzystać z komputera, przypomnij sobie

odpowiedz
Rozbawiony - 31.12.2018 / 18:19, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

DZIWI MNIE FAKT,ŻE tacy faceci,jak AAA,ostet czy Hugo, którzy kilka dni temu -w analizie meczu z Zaglebiem -napisali, że mają kibiców Legii w dupie!-mają czelność udzielać się na forum kibiców Legii!

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 17:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W profesjonalnej piłce nie powinno być miejsca dla tak słabych zawodników, dlaczego niby nasza liga jest taka słaba? Bo takie drewna bez techniki w niej grają i są co najgorsze tolerowane, eklapa jest już gorsza od ligi Luksemburga niestety...

odpowiedz
Szacun - 31.12.2018 / 17:24, *..play-internet.pl

Jak kucharczyk by mial chociaz ciut 3-ligowej techniki I rozumial zasady gry w pilke nozna to by gral w bundeslidze. LEGIA gra tyle ile gra dzieki takim gwiazdorom. Niech zostanie i gra po 15-20 minut max. Fajny chlopak ale w pilke grac nie umie. Martins, cafu, Nagy, remy. Takich grajkow 11 potrzeba. Placic i wymagac.

odpowiedz
@ja - 31.12.2018 / 17:18, *..centertel.pl

Jesli on jest jednym z lepszych to strach sobie wyobrazic najgorszego

odpowiedz
Ja - 31.12.2018 / 17:09, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lubię i cenię Kuchego!Jest jednym z lepszych piłkarzy Legii.

odpowiedz
filand - 31.12.2018 / 17:08, *..131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W/g wyceny tutaj (https://www.transfermarkt.pl/michal-kucharczyk/profil/spieler/116905) #KuchyKing jest wart 5 razy więcej. Trzeba się cenić a nie sprzedawać za wszelķą cenę...Chyba słupek Prezes Loczek to rozumie.

odpowiedz
do jasio - 31.12.2018 / 17:04, *..13

wypad do piaskownicy pod Poznaniem .
Kuchy zostań

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 31.12.2018 / 16:42, *..adsl.inetia.pl

Odezwały się obce kur.. ! Wypi....alać z tego forum ! Kogo następnego sobie ... obierzecie , żeby po nim jechać ? Te osety, andrew, , warka, jo, AAA, kiwi, Pit, antyk, siwy, i inne wypie...lać !!!!

odpowiedz
@ostet - 31.12.2018 / 16:05, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zdanie polglowkow nie ma znaczenia dla prawdziwych znawców!

odpowiedz
fan kuchego - 31.12.2018 / 16:02, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do PIT
Znam się na pilce lepiej niż ty i inni hejterzy bo nie rozumiecie zasad footballu !Zauważcie, że wszyscy trenerzy widzą go w składzie i doceniają jego grę. Tylko tacy "kibice "ustawicznie" jadą " na pilkarza

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 15:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do realizacji zróbcie ankietę na ten temat i wtedy zobaczymy czy większość jest za odejściem tego fatalnego zawodnika czy za pozostaniem go w klubie

odpowiedz
oLaf - 31.12.2018 / 15:51, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

eee, za 300 000 Euro to chyba ... "na waciki"! ; )

Kuchy nie jest wirtuozem (tak to się chyba pisze ; )) aczkolwiek jako skrzydłowy przydaje się, biega, dynamika jest. tylko nie może strzelać na bramkę ; )

Sam nie wiem.... jakby mieli kogoś naprawdę dobrego na zastępstwo to "tak", aczkolwiek niedługo to zostaną same ''pierdzielicze' i ''jose/huany".... bez Polaków : (

odpowiedz
Andrew - 31.12.2018 / 15:51, *..centertel.pl

Szkoda ze nie jest to news z wczoraj. Wtedy cala warszawska brac by mogla zaspiewac "dzisiaj jest ostatnia niedziela..."

#kuchyout sabotażysto

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 31.12.2018 / 15:38, *..138

Oby Michał został! Kuchy King!

odpowiedz
Warka - 31.12.2018 / 15:26, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Żeby to była prawda! Oddać go za darmo bo się rozmyślą!

odpowiedz
Mr T - 31.12.2018 / 14:53, *..125

To chyba fake news ;)

odpowiedz
do jo - 31.12.2018 / 14:51, *..centertel.pl

spier..ja stąd pyrusie je..y!

odpowiedz
olew - 31.12.2018 / 14:43, *..warszawa.vectranet.pl

Kucharczyk jest dobrym grajkiem, ponadto jest naszym grajkiem ! zaś nienawistnicy nigdy nie grali , zresztą w ogóle są cofnięci, im trzeba jakiejś radości to sobie robią...

odpowiedz
jo - 31.12.2018 / 14:25, *..dynamic.chello.pl

Trzeba być frajerem z pyrlandii żeby nie coeszyć się z odejścia Kuchego....mamy tu wysyp frajeròw.

odpowiedz
AAA - 31.12.2018 / 14:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Pablo1978-obiektywizmu trochę.Owszem strzelał ważne bramki super,tylko póżniej przez 5 kolejek najgorszy na boisku według prawie średnio 1800 osób oceniających piłkarzy.Wszyscy się mylili?
Nie daj się nabierać na Jego PR zagrywkii typu koszulkę odda,pośpiewa z kibicami,wywiadu udzieli jak wielbi Legię.
Od minimum 5 lat pies z kulawą nogą nie chce go kupić bo wtedy Kucharski chciał go upchnąć do Bundesligi i uwierz żadne Turki go nie wezmą nawet za darmo-niestety.

odpowiedz
Kiwi - 31.12.2018 / 14:06, *..static.ip.netia.com.pl

Oddać za darmo te drewno

odpowiedz
Pit - 31.12.2018 / 14:05, *..ibs.net.pl

Drogi fan Kruchego....tu nie chodzi o hejtowanie. Facet od 3 lat gra na poziomie 3 ligi i tyle. Jeśli twierdzisz, że jest on piłkarzem na miarę Legii to znaczy ,że nie masz pojęcia o piłce. Najlepszego w 2019 dla Ciebie i Kruchego w Turcji!

odpowiedz
fan Kuchego - 31.12.2018 / 13:50, *..216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe,którego zawodnika Legii obierzecie sobie do hejtowania po ewentualnym odejściu Kuchego....obstawiam Carlitosa!
A co do Kuchego to nieprędko zobaczycie w Legii takiego pilkarza,który byłby tak przydatny drużynie, jak on!Bo ten portugalski zaciag mnie nie przekonuje....kurduple nie sprawdzają się w naszej lidze.Nawet Kosa byłby lepszy!

odpowiedz
Pit - 31.12.2018 / 13:46, *..ibs.net.pl

...a jednak Bóg istnieje.......Bogu niech będą wdzięczni!!!!!!

odpowiedz
@tekken - 31.12.2018 / 13:38, *..dynamic.chello.pl

Wlasnie tak. Ok n jest nieprzywidywalny. Nigdy nie wiadomo kiedy strzeli focha i gdzie pilka poleci po jego kopnieciu na ur bur

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 13:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do kuchy do ottomanów
100 procent poparcia, oglądanie Legii powinno być przyjemnością a nie irytowanie się fatalną grą jednego z zawodników który odstaje od reszty i jeszcze za tą irytację trzeba płacić ja też mam tego dosyć, jak ten drewniak odejdzie to zapewne frekwencja znacznie wzrośnie na domowych meczach

odpowiedz
Gdudn - 31.12.2018 / 13:09, *..centertel.pl

Negatywnymi komentarzami na forum, wartości piłkarzy nie podniesiemy. Trzeba pisać . Że szkoda . Że super grajek . Że robił różnicę.
To nie dotyczy tylko Kucharczyka . O każdym tak trzeba pisać. Jak można sprzedać Szymańskiego za 10 mln. Jak na forum co trzeci komentarz że slaby

odpowiedz
Do Siwego - 31.12.2018 / 13:07, *..adsl.inetia.pl

Ręce precz od KUCHEGO zjeba..y lamusie!!!

odpowiedz
Kuchy do Ottomanow - 31.12.2018 / 13:06, *..dynamic.chello.pl

Niektórzy traktują go ciągle jak młodego dość obiecującego gracza ze Świtu, któremu sporo mozna wybaczyć bo ciagle sie rozwija. Otóż on już sie nie rozwinie. Ma 27 lat a braki mentalne, taktyczne i techniczne sa nie do wyeliminowania. W tym sezonie niemal nie chodzę na stadion, zeby sie niepotrzebnie nie irytować grą Kucharczyka. Ok, raz na mecz uda mu się podanie lub strzał, ale przez większość czasu potyka sie o własne nogi, w obronie przydatność znikoma, a momentami skandaliczne olewanie, jego wrzutki to w większości kopanie na aferę, bez określonego adresata. Mnóstwo strat i nieporadność w grze jeden na jednego. Jedyne atuty to niezła szybkość i siła strzału (o ile trafi w piłkę a nie we własną nogę). Moim zdaniem nie powinno go być w Legii od jakiś 2-3 lat, więc mam nadzieję że pogłoski się potwierdzą!

odpowiedz
@jo - 31.12.2018 / 12:51, *..army.mil.pl

Zamilcz, nasi to nawet z liścia dostawali. Nie odzywaj się paziu

odpowiedz
antyk - 31.12.2018 / 12:38, *..static.ip.netia.com.pl

oby to wypaliło,dawno nie słyszałem tak dobrej wiadomości

odpowiedz
Siwy - 31.12.2018 / 12:30, *..28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

hurrrraaaa narezcie!!!!!

odpowiedz
tekken (L) - 31.12.2018 / 12:28, *..dynamic.chello.pl

Do ostet. Każdy zawodnik popełnia błędy, ale ty patrzysz na KK, który dojdzie i ma szanse coś ustrzelić. Poza tym jest nieprzewidywalny, co też jest jego zaletą jako napastnika, skrzydłowego. Lepszych nie widzę, a nawet jakby byli to nie myśl, że graliby w Legii. Często po pierwszej ofercie młody odchodzi od nas chociaż dwa razy dobrze piłkę kopnął.

odpowiedz
Mitoman - 31.12.2018 / 12:17, *..internetdsl.tpnet.pl

"Przeczytaj książkę Hadaja" gorszego gówna dawno nie czytałem. Mitoman, pałka i tyle z tego gościa.

odpowiedz
1337 - 31.12.2018 / 12:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Trzeba patrzeć obiektywnie - jeżeli chcemy coś w Europie zagrać to nie z Kuchym w składzie. Owszem - strzelił parę ważnych bramek, ale przypomnijcie je sobie, to nie były mierzone, dopracowane strzały.

Poza tym ktoś pisał o jego zaangażowaniu. Pamiętam mecze, gdy wchodził w 60 minucie ale ok 70-80 już stał w miejscu i mu się "nie chciało".

Mimo jego ewidentnych wad zaczynam go lubić, bo jest taki swój, jak kolega z boiska, który cudem został zatrudniony w Legii.


P.S. włączcie sobie sprawdzanie pisowni, proszę. Oto przykład dlaczego "może zrób se dziare z jego podobizno".

odpowiedz
Mario - 31.12.2018 / 12:02, *..77.virtela.net

Sprzedajemy Kuchego i mamy 300 tyś w kasie. I co dalej? Co kupimy? Zastanówcie się trochę i proponuję zejść na ziemię. O budowaniu wielkiej Legii słyszałem już od prezesa Zygi w 2004 roku. Miał to być proces długofalowy i potrawać do 2008-9 roku, wtedy Legia będzie regularnie LM. Mamy roko 2018 (2019 prawie) i jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Pozostaje się cieszyć Kuchym jak sadzi bramy regularnie ;)

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 11:57, *..centertel.pl

Tekken(L)
On jest regularnie najgorszy na boisku a w większości meczy pełni rolę statysty, masa strat i niecelnych podań, jestem za Polakami w składzie ale nie takimi co nie mają podstawowych umiejętności piłkarskich, ciężko zrozumieć jakim cudem on jest jeszcze w Legii możliwe że za bycie wtyczką ale miejmy nadzieję że się go pozbędą i nie będzie podnosił ciśnienia fatalną grą

odpowiedz
Pablo1978 - 31.12.2018 / 11:54, *..unknown.vectranet.pl

Wszyscy tak żeście na niego wsiedli a jak strzelał decydujące bramki to wszyscy mu klaskali...jakbyśmy gorszych w składzie nie mieli...lepiej sprzedać wszystkich Polaków i zostaną Bałkany z Portugalią i będziecie płakać że najemnicy,że nie Polacy albo że nie mają (L) w sercu....

odpowiedz
Daniel - 31.12.2018 / 11:52, *..dynamic.chello.pl

No to jeśli to jesli drewniak jest taki wspanialy to niech idzie do tej tureckiej i pomoże temu zespołowi zdobyc mistrza. MY sobie poradzimy bez niego

odpowiedz
tekken (L) - 31.12.2018 / 11:48, *..dynamic.chello.pl

Do ostet. Czy ty chcesz oglądać zbieraninę piłkarzy z zagranicy, jak ostatnio miało to miejsce w Lechu, a wcześniej w Wiśle, gdzie nikt nie identyfikował się z klubami i za nic nie odpowiadał? I do tego piłkarzy o niskich umiejętnościach, bo dobrych z zagranicy mogę policzyć w naszej lidze na palcach dwóch rąk na przestrzeni 10 lat. To droga do klęski. Wymień mi lepszego zawodnika na skrzydle w polskiej lidze od Kuchego?

odpowiedz
Tomek - 31.12.2018 / 11:46, *..1

Dla mnie Kuchy to Legia. Wiem, że idealnym graczem nie jest, ale kto jest? Carlitos? Vesovic? Ja wierzę w to, że Kuchy jeszcze wiele ważnych goli dla Legii strzeli.

Aha - Ci co odsyłają do książki Hadaja - to Hadaj jest dla Was autorytetem? Niech obiektywnie spojrzy na swój życiorys i swoje czyny. Niech opowie o wycieczkach po stadionie i cenniku. Kto pierwszy bez winy niech rzuci kamieniem.
Udanego 2019 wszystkim kibicom Legii!

odpowiedz
tomiacab PS - 31.12.2018 / 11:37, *..centertel.pl

Odpie...cie się od Kuchego!!! Jego poziom jaki jest, każdy wie, ale nigdy nie odpuszczał, jest wa(L)czakiem, jest Legionistą.

odpowiedz
tomiacab - 31.12.2018 / 11:34, *..centertel.pl

Wszystko zależy od planów transferowych. Jeżeli szykujemy wzmocnienie na tej pozycji, a Legia nie widzi już kuchego w szeregach, to niech idzie teraz za 300 k, niż ma odejść za free. W mojej ocenie kuchy jest wart dwa razy więcej. Jezeli na drodze do nowej umowy stoi kasa, a Legii ma być nie stać na zakup rzędu minimum 850 k, to trzeba się dogadać i przedlużyć, bo jeśli klub nie ma kasy zeby dorzuić coś do transferu, to lepszy Kuchy na boisku, niż 300 k w kasie.

odpowiedz
Alex Bielany - 31.12.2018 / 11:33, *..dynamic.chello.pl

Nie do dzikich. Kuchy

odpowiedz
Gienek - 31.12.2018 / 11:32, *..31

Do tych którzy chwalą drewniaka: Zastanów się jeden z drugim ile Legia by zyskała, gdyby na jego miejscu grał profesionalny zawodnik.
Mówisz kiedy i komu strzelił? To przypomnij sobie ile w KAŻDYM meczu zawalił. Procentowo ile mu wychodzi, to kpina. Do tego jest totalnie leniwy i samolubny.

odpowiedz
dino - 31.12.2018 / 11:27, *..201

Chłopaki, ja też jestem legionista, mogę zagrać? co prawda ważę 106 kilo, ale jestem legionista jak Kuchy. A tak powaznie to przeczytajcie sobie książkę Hadaja, juz on go tam podsumował.

odpowiedz
eth - 31.12.2018 / 11:21, *..236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mnie to legenda tego klubu, bez względu co jacyś hejterzy o nim mogą sobie mówić, więc wolałbym żeby został. Jeśli by jednak odszedł to fajnie gdyby godne pożegnanie, razem z kibicami, klub zorganizował.

odpowiedz
Dormibar - 31.12.2018 / 11:20, *..centertel.pl

Jego odejście oznacza że nie będziemy w tym roku świętować tytułu. Niestety ale taka jest prawda. Będziecie musieli sobie znaleźć inny obiekt hejtu, pseudolegioniści.
Kuchy King !

odpowiedz
grev - 31.12.2018 / 11:18, *..static.ip.netia.com.pl

Jedź Pan!!!

odpowiedz
Rafa(L) - 31.12.2018 / 11:12, *..254

Kuchy musi zostać! ci którzy teraz wylewają na niego pomyje jeszcze za nim zatęsknią!.On jest jaki jest,ale identyfikuje się z Legią!

odpowiedz
@tekken - 31.12.2018 / 11:11, *..dynamic.chello.pl

Zrozum że Legia to za wysokie progi dla niego. Elana Torun czy Skra Czestochowa tam moze by się odnalazł

odpowiedz
tekken (L) - 31.12.2018 / 11:02, *..dynamic.chello.pl

Do krytykantów - nic nie ironizuje. Musimy mieć zawodników mających Legię w sercu. Bez tego nic nie wygrają nie łódźcie się! Teraz mamy tłuste lata w Legii na krajowym podwórku i od tego w ....upach niektórym komentującym się poprzewracało. Ja pamiętam jak ciężko było zdobyć mistrzostwo przed 2010 r. i ile trzeba było czekać na każde. Cenie KK za całokształt i musimy takich piłkarzy szanować i z nich budować trzon Legii, uzupełniany piłkarzami z innych krajów, jak np. Carlitos, czy Remy.

odpowiedz
Grzesiek - 31.12.2018 / 11:01, *..dynamic.chello.pl

Cudowna wiadomość i potężne wzmocnienie dla Legii. Dokąd on jest w drużynie, świadczy to tylko o tym jak słabi są w niej zawodnicy.
Jeden minus to taki, że przepadnie dopłata z ZUS za zatrudnianie niepełnosprytnego.

odpowiedz
olew - 31.12.2018 / 10:59, *..unknown.vectranet.pl

Kpiny z grajków Legii , naszej Legii !! są znakiem kompletnych nielotów. Niemało ich ...

odpowiedz
@tekken - 31.12.2018 / 10:50, *..dynamic.chello.pl

Nie ironizuj az tak bo niektórzy pomyślą ze ty tak naprawdę

odpowiedz
Groch - 31.12.2018 / 10:50, *..play-internet.pl

No i nareszcie będzie Kuchy Kebab King

odpowiedz
BR(L)DNO - 31.12.2018 / 10:45, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Samą e(L)ką w sercu Europy się nie zwojuje.Ja też mam e(L)kę w sercu około 40 lat i w LEGII nie grałem i już nie zagram.

odpowiedz
@grzegorz - 31.12.2018 / 10:31, *..dynamic.chello.pl

Jak dla mnie to mozesz go sobie postawic nad lozkiem albo nawet kleknac i postawic przed soba. Twój wybór w ktorym miejscu bedzie stalo drewno.

Jesli pol Legii jest chetna zeby go odwieźć na lotnisko czy PKS to juz nie bede składał propozycji.

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 10:30, *..centertel.pl

Tekken(L)
Co ty za bzdury wypisujesz? Ten drewniak nie jest nawet wart 3tyś a oni dają 300tyś za zawodnika który nie potrafi celnie podać ani przyjąć piłki, drewniak jest tak fatalny że nie powinien nawet grać zawodowo w piłkę

odpowiedz
tekken (L) - 31.12.2018 / 10:25, *..dynamic.chello.pl

Niech się walą za legendę Legii co najmniej 10 mln E. Znaleźć takiego Polaka jak KK to ze świecą szukać i jeszcze tak oddanego Legii. Kuchy nie idź graj w Legii do końca.

odpowiedz
Daniel - 31.12.2018 / 10:19, *..dynamic.chello.pl

Jednak sw. Mikolaj istnieje!
A pisalem osttanio ze za niego jesli w ogole ktos cos da to bedzie maksymalnie 300 tysiecy.
Turki dorzuca po chalwie i bedzie gitara.

odpowiedz
ostet - 31.12.2018 / 10:16, *..centertel.pl

Trzeba się pozbywać słabych ogniw a ten drewniak to nie powinien nawet zawodowo grać w piłkę, trzemam kciuki za odejście Fatalnego

odpowiedz
Grzegorz - 31.12.2018 / 10:11, *..elblag.vectranet.pl

Panowie. Kuchy nigdy nie był mega grajkiem ale też większość bramek które strzelił były decydujące np. Spartak, gdańsk 2x, Amica i wiele innych. A więc młodzieży proszę o szacunek. Dla mnie jeden z top zasłużony grajków. Postawił bym go w jednym szeregu z Panami Piszem , Kowalczykiem czy Zielem.

odpowiedz
mp - 31.12.2018 / 10:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

pryszczaki komputerowe do książek -to nie kibice (L)Kuchy King !!!!!

odpowiedz
Do jasio - 31.12.2018 / 09:51, *..dynamic.chello.pl

Nie pyskuj smarku

odpowiedz
Zlb82 - 31.12.2018 / 09:50, *..66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakim trzeba być patatjcem żeby jechać z piłkarzem swojego klubu? Wstyd!!!!!Kuchy jest Legionista,nie wkładem do koszulki tylko LEGIONISTA!Żeby każdy grał z takim zaangażowaniem jak Michał to byłoby pięknie!!!Mam nadzieję że te wszystkie wpisy to nie piszą kibice tylko jakieś wynalazki!!!Kuchy i kibice Legiuni życzę Wam kozackiego roku i dobrej balangi dzisiaj!!!Legia Mistrz!

odpowiedz
syjon85 - 31.12.2018 / 09:47, *..play-internet.pl

po za tym Kuchy regularnie grywa u każdego szkoleniowca, który prowadził w ostatnim czasie Nasz zespół ...

odpowiedz
do jo - 31.12.2018 / 09:47, *..play-internet.pl

Czyli na Eduardo też złego słowa nie można powiedzieć,bo to plucie na swoich zawodników i frajerstwo?Eduardo zostań w takim razie i dalej bierz hajs za nic.

odpowiedz
syjon85 - 31.12.2018 / 09:39, *..play-internet.pl

zgadzam się z tym, że takich piłkarzy jak Kuchy można sprzedawać pod warunkiem, że jest kim Go zastąpić ... i wydaje mi się, że jeszcze nie jeden z Nas, który dzisiaj piszę, że żegna bez żalu za jakiś czas będzie tęsknił za Michałem ... po za tym zawsze szkoda oddawać chłopaka, który identyfikuje się z klubem i miastem ....
Kuchy jeśli odejdziesz to wszystkiego dobrego i powodzenia na tureckiej ziemi ....

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 31.12.2018 / 09:38, *..100

Za 300 tys. euro nikogo się nie kupi a LEGIA bez Kuchego będzie po prostu słabsza. Jak idzie to wszyscy grają na luzie i Kuchy się może nie wyróżnia. Ale niemal zawsze kiedy NIE idzie Kuchy potrafi rozruszać towarzystwo, dać sygnał do walki. Statystyki też ma dobre. Fakt że sporo psuje ale jakby nie psuł to już kilka lat byłby za granicą. Poza tym to jeden z nielicznych z (L) w sercu. Chcecie samych najemników którzy będą się nieustannie rozglądać gdzie by tu odejść za lepszą kaskę ?

odpowiedz
jnq - 31.12.2018 / 09:32, *..static.ip.hexaoperator.com

KUCHY KING !!! a dzieci i oszołomy niech wracają do robienia pierogów ze swoja stara, bo trzeba coś szamać na sylwka z polsatem...

odpowiedz
KUCHY KING! - 31.12.2018 / 09:26, *..250.ipv4.supernova.orange.pl

To jest jedyny zawodnik który jest z nami od dawna, ma na koncie tyle tytułów i tak mocno identyfikuje się z klubem. Dodatkowo w każdym sezonie jest wysoko w klasyfikacji kanadyjskiej. Jest on totalnie niedoceniony przez dużą część pajaców myślących że znają się na piłce. Ja może i się nie znam ale taka klasyfikacja kanadyjska plus ilość tytułów mówią za siebie. Dodatkowo obronił się u każdego trenera a przeszedł na prawdę różne szkoły trenerskie a u każdego się sprawdził i w końcu grał prędzej czy później. Jeżeli odejdzie to trzeba mu życzyć wszystkiego co dobre. Było by super gdyby został z nami do końca kariery i ciągle podciągał swoje indywidualne i drużynowe statystyki. A swoją drogą można wierzyć w przesądy czy przedmioty dające szczęście można nie. Fakt jest taki, że odkąd Michał jest na Ł3 non stop coś wygrywamy. Tytułów i liczb nikt mu nie zabierze! Kuchy zostań z nami!

odpowiedz
Maciek - 31.12.2018 / 09:24, *..dynamic.chello.pl

King musi zostać ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ka (L)isz - 31.12.2018 / 09:22, *..adsl.inetia.pl

Dzieki kuchy i powodzenia

odpowiedz
Bolo - 31.12.2018 / 09:12, *..dynamic.chello.pl

Ponad 300 meczów w Legii prawie 200 goli i asyst.,pokażcie drugiego zawodnika z takimi liczbami na przestrzeni ostatnich 20 lat.
KuchyKing!!! Michał jest już legendą Legii.

odpowiedz
Kubson - 31.12.2018 / 09:11, *..tel.tkb.net.pl

Ci co tak się spinają że tani i że jak ktoś ma czelność pisać aby Kuchy odszedł.
Wy udajecie głupich czy nimi jestescie?
Żaden kibic Legii nie ma nic do Kuchego, każdy szanuje za to co zrobił dla Legii, widać że jest fajnym człowiekiem ale jest BEZNADZIEJNYM skrzydłowym i tutaj liczby go nie ratują.
Chce podobno podwyżkę i co? I wam się podoba że taki drewniak chce podwyżkę?
Legia będzie frajerem jak się zgodzi.
Lepiej teraz nawet dostać te 300tye niż za pół roku ma za darmo odejść. Ale nie! Niech zostanie!
A potem płacz że albo nie gra, albo gra beznadziejnie słabo, a kasa leci.

odpowiedz
Tym - 31.12.2018 / 09:03, *..1

Dobra informacja

odpowiedz
jo - 31.12.2018 / 09:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba być frajerem z pyrlandii żeby pluć na swoich zawodników.... mamy tu wysyp frajerów.

odpowiedz
Danie(L) - 31.12.2018 / 09:03, *..play-internet.pl

Kuchy moze nie jest wirtuozem ale szacunku troszke.Co Legia moze kupic za 300tys??chyba ze jekiegos niby gracza co nikt go nie chce a na yt zrobili mu filmiki jak ze 2 razy prosto piłke kopnał.Nawet jesli Kuchy bedzie za salby na pierwsza 11 to na koncówki jest super..waleczny i dosc jeszcze szybki.Pozdrawiam i zycze wszystkim MIstrza i Pucharu w Nowym Roku

odpowiedz
eduardo - 31.12.2018 / 08:52, *..alior.pl

zaangazowanie u kucharczyka? buahaha. chyba tylko jak mu sie kontrakt konczyl. najczesciej nawet do obrony nie wracal i wiecej psul niz pomagal

odpowiedz
RMFC - 31.12.2018 / 08:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy to gość mający Legię w sercu,nawet jak forma słabsza to zawsze walczy w odróżnieniu od reszty pseudogwiazdek. Powinien zostać a te 300 euro to ciapasy niech sobie w d..pę włożą!!! Niech Mączyńskiego biorą to im jeszcze dopłacimy

odpowiedz
kurcze - 31.12.2018 / 08:39, *..centertel.pl

I bardzo dobrze oddać nawet za darmo

odpowiedz
Pio - 31.12.2018 / 08:14, *..play-internet.pl

Jak mają mu nie przedłużyć w czerwcu to niech jedzie teraz i klub zarobi.ja bym jechał, ciepło i kasa większa, wakacje

odpowiedz
BR(L)DNO - 31.12.2018 / 08:14, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

To byłby najlepszy PREZENT.Z góry "Mikołajowi"bardzo ale to bardzo dziękuję.

odpowiedz
kokos - 31.12.2018 / 08:04, *..133.ipv4.supernova.orange.pl

Kuchy zostań!

odpowiedz
banxxx - 31.12.2018 / 07:56, *..play-internet.pl

Ja to bym wyjechał za ten cały januszowy hejt gdybym był Panem Michałem.

odpowiedz
Lukas - 31.12.2018 / 07:42, *..centertel.pl

Kuchy niech zostanie. Może nie jest wirtuozem techniki, ale wiele ważnych bramek dla Legii zdobył. A kogo znajdą na jego miejsce??. I będzie płacz że nie Polak, że szrot z zagranicy.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends! - 31.12.2018 / 03:33, *..234

Ja bym. Kuchy⚽️King tanio nie oddał.,zawodnik potrafi roztrzygnâć losy pozytywnie a że ma kryzys to inna bajka..

odpowiedz
peru123 - 31.12.2018 / 02:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

do krytykantów Kuchego, sam się nie wystawiał, grał u wszystkich trenerów Legii, z pełnym zaangażowaniem, zdobywał ważne bramki, dawał Nam radość i dumę , odpier#cie się od Niego. Kuchy King !!!!!

odpowiedz
Noname - 31.12.2018 / 01:30, *..223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę ludzi wróci na stadion na fatalczyk odejdzie. Czas podnieść poziom, a nie ciągle go zanizac.

odpowiedz
Kondzio - 31.12.2018 / 01:16, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kuchy King. Legionista pełną gębą. Nie byłoby fajnie gdyby odszedł.

odpowiedz
Legionista - 31.12.2018 / 01:01, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@m4, Według Bartkovy z twittera podobno malarz ma przejść do któregoś klubu z dolnej ekstraklasy.
Wracając do tematu Kuchego. Kuchy był jaki był, ale należy go szanować i przede wszystkim strzelił kilka goli które były bardzo ważne - Jak z sezonu 2016/2017 Dundalk czy 2 bramki z Lechią czy z sezonu 2017/2018 bramki z Lechem, czy jak 2015 roku strzelił gola z Brugge (dzięki temu zremisowaliśmy) czy nawet w tym sezonie strzelał bramki (bramka z Cork chyba była najładniejsza.) Lepiej żeby odszedł za 300 tyś. euro niż za darmo bo jego kontrakt się kończy - Życzę mu sukcesów.

odpowiedz
Fredry Kruger - 31.12.2018 / 00:33, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie odchodź dla kasy. Kuchy King.

odpowiedz
Cch - 31.12.2018 / 00:16, *..unity-media.net

Nie wierzę xd

odpowiedz
Przemo - 31.12.2018 / 00:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kuchy jest bardziej drewniany niż pinokio ale w zamian nadrabia walecznoscia i oddaniem do barw. tego nie da sie kupic u pilkarzy ktorzy nie maja (L) w sercu. odejdzie to dobrze, zostanie tez nie bedzie tragedii

odpowiedz
Flying Higher - 31.12.2018 / 00:03, *..24

Człowiek dał z siebie wszystko, więcej niż daje mu natura/ technika, pod względem zaangażowania, walki, wiary w siebie i oddania dla klubu wzór do naśladowania.

odpowiedz
Do do arcybiskupa kapłan jasio - 30.12.2018 23:27:40, *.dynamic-ra-10.vectranet.pl - 30.12.2018 / 23:59, *..centertel.pl

Jeśli Kuchy to dla Ciebie wielki guru to może zrób se dziare z jego podobizno albo powieś plakat nad łóżkiem i ołtarzyk sobie zorganizuj. Tylko nie rozpaczaj za bardzo nad jego odejściem.
PS. Przeczytaj może sobie książkę Hadaja, a jak dla ciebie to sprzedawczyk i zdrajca to przeczytaj STADIONY W OGNIU 2 rozdział pierwsze 3 strony. Elo bez odbioru

odpowiedz
m4 - 30.12.2018 / 23:57, *..dynamic.chello.pl

Normalnie jak sie potwierdzi to otwieram kolejnego szampana jeszcze tylko tego ciecia malarza zwolnic

odpowiedz
Bosz prosz - 30.12.2018 / 23:50, *..play-internet.pl

Z calym szacunkiem ale na tym Panu wielka nie powstanie. Taki drugi rzezniczak. Idz Michael, blagam, idz. Sprawdz sie, zarob.kady nigdy za wiele. Plaza, disco, blisko hurgady.

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 30.12.2018 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

Bez Kuchego to juz nie będzie ta sama Legia, dupa zbita, nie bedzie komu dwoch browcow na raz oproznic i szatni trzymac w ryzach

odpowiedz
Arek - 30.12.2018 / 23:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi tam szkoda by było. Ale z drugiej strony, jeśli ma okazję dobrze zarobić niech idzie. Od jakichś gamoni też odpocznie.

odpowiedz
Kamil - 30.12.2018 / 23:33, *..216

jak Kucharczyk odejdzie to dam na mszę :) proszę odejdź , już nas nie męcz. P.S.
Ew. do czerwca się z nim przemęczymy.

odpowiedz
do arcybiskupa kapłan jasio - 30.12.2018 / 23:27, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

... to wam krzyżyk na drogę zamiast siedzieć przed kompem i pisać bzdury pakujcie się na ferie ...
Kuchy King

odpowiedz
wanna co mu sie nie przelewa - 30.12.2018 / 23:26, *..play-internet.pl

pod warunkiem ze przelew przyjdzie, bo jak wiadomo polskie kluby sa tak slabe ze mozna je ruchac nawet na koncie bankowym

odpowiedz
Kop w KOD - 30.12.2018 / 23:23, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

Do Jasio.
Zgadzam się z użytkownikiem :-)
Zobacz na statystyki Kuchego i co wnosi do Legii. Technikiem nigdy nie był, ale swoje dla Legii zrobił. Fakt, młodszy nie będzie i to ostatnia chwila żeby coś zarobić na nim, ale dla mnie powinien zostać do końca.
Kuchy KING !!!

odpowiedz
Arcy kapłan - 30.12.2018 / 23:21, *..centertel.pl

Krzyżyk na drogę i bye bye

odpowiedz
do Jasio - 30.12.2018 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

I wtedy ty, Jasiu, zastąpisz Kuchego i Legia chwilę potem zostanie mistrzem galaktyki.

odpowiedz
Jasio - 30.12.2018 / 23:12, *..centertel.pl

Boże najlepsza wiadomość w starym roku !!!
O ktorej mam byc odwiozę na lotnisko !!! W sina dal w sina dal ....

odpowiedz
:-) - 30.12.2018 / 22:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ogólnie Kuchy jaki jest każdy wie za 300 to sobie mogą małpy wygilgac :-) kim my go zastąpimy za 300 tyś. Młodzieży nie widać na skrzydła a reszta droga

odpowiedz
lucho_83 - 30.12.2018 / 22:55, *..dynamic.chello.pl

Kuchy stay ;-)

odpowiedz