Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Występowaliśmy w roli faworyta

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Daniel Kołodziejczyk: Mam nadzieję, że zarówno cały zarząd, jak i zawodnicy oraz kibice są zadowoleni z wyniku, który osiągnęliśmy. Myślę, że mecz mógł się podobać – nie tylko pod względem wyniku, lecz także i naszej gry. Przeważaliśmy na parkiecie i było to widoczne. Przeciwnicy byli od nas dużo słabsi, znajdowali się na odległym miejscu w ligowej tabeli. Stanowiliśmy zdecydowanego faworyta rywalizacji i wywiązaliśmy się z tej roli koncertowo. Obyśmy jak najczęściej prezentowali taką grę jak w pojedynku z Augustowem, a wówczas będziemy spokojni o walkę o play-offy, a także o pierwszą ligę.

Z okazji okresu świąteczno-noworocznego można nam życzyć przede wszystkim dużo zdrowia. Ja ostatnio troszeczkę szwankuję, chłopaki też ostatnio odczuwają zmęczenie dość długim okresem grania. Występujemy od początku października, mamy zajęty każdy weekend. Teraz przyszedł czas na krótki odpoczynek, a na początku nowego roku weźmiemy udział w turnieju w Kozienicach, żebyśmy mogli z powrotem wejść we właściwy rytm meczowy, a potem oczekiwać play-offów. Oprócz zdrowia przydadzą nam się także z pewnością: szczęście, wola walki oraz hart ducha, żeby udało nam się zrealizować wszystkie cele, które założyliśmy sobie przed początkiem tego sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.