Iga Świątek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Świątek nie awansowała do turnieju głównego w Auckland

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Iga Świątek nie awansowała do turnieju głównego WTA w Auckland. Legionistka w drugiej rundzie eliminacyjnej, po niesamowitej grze pokonała nr2 kwalifikacji, Amerykankę Clairę Liu. Świątek dokonała tego przegrywając już 3-6 i 2-5. W ostatnim meczu, decydującym o awansie do turnieju głównego, tenisistka Legii przegrała ze Słowaczką, Janą Cepelovą 2-6, 6-4, 4-6.

Wyniki Igi Świątek w kwalifikacjach w Auckland:
Iga Świątek - Elys Ventura (Australia) 6-2, 6-2
Iga Świątek - Claire Liu (USA) 3-6, 7-5, 6-2
Iga Świątek - Jana Cepelova (Słowacja) 2-6, 6-4, 4-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
do Warka - 01.01.2019 / 13:48, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

gościu.... a jaka 17-latka jest mądra??? Rozejrzyj się wokół: albo galerianki albo bawią się lalkami albo piją na umór ; )))

Przesadzam, ale to naprawdę młody wiek.... wyluzuj.

odpowiedz
Morgankos - 01.01.2019 / 13:30, *..play-internet.pl

Warka sam jesteś pusty! Oglądałem wywiad 1na1 u Wilkowicza i złego słowa nie dam powiedzieć na dziewczynę. Mądra ułożona, nie wynosi się nad innych. Ja jestem z Niej dumny już teraz!

odpowiedz
Warka - 01.01.2019 / 11:16, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jest z śliczna!!! Ale bardzo pusta...

odpowiedz
Czapa - 31.12.2018 / 17:39, *..169

Mialem okazje widziec na zywo mecze Igi w tym ostatnim brakowalo swiezosci za to w drugim meczu juz byla pod sciana ale dala rade pierwszy mecz bez historii ale za to na centralnym korcie...bylem swiadkiem jej debiutu w WTA

odpowiedz
Optymista - 31.12.2018 / 16:33, *..play-internet.pl

Cepelova to doświadczona zawodniczka, może nie jest to światowy top, ale jego szerokie zaplecze. Myślę, że za rok Iga będzie już ogrywała takie zawodniczki

odpowiedz
oLaf - 31.12.2018 / 15:36, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

to nic, dobrze że się ogrywa z zawodniczkami WTA 130-170, na razie - po wyjściu z juniorów- to zawsze jest najtrudniej, i tak dobrze, ze wygrała 2 mecze - świetny początek!!

Iga ma dynamikę, siłę, serwis - teraz w 2 lata dołoży trochę doświadczenia i będzie z niej Mistrzyni!!!!

Jestem pewien.

odpowiedz
Bronisław - 31.12.2018 / 11:53, *..dynamic.chello.pl

spokojnie, czekajmy na dalszy rozwój Igi, jestem pewien, że już za 1/2 roku będzie dużo lepiej. Ona będzie w przyszłości lepsza od ISI.

odpowiedz