REKLAMA

Wyniki legionistów w OZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na warszawskim torze Stegny, odbyły się dwudniowe, ogólnopolskie zawody dzieci "I ty zostaniesz mistrzem", w których wzięli udział młodzi łyżwiarze Legii. W klasyfikacji klubowej, wśród chłopców, Legia uplasowała się na miejscu piątym. Najlepiej spisał się w rywalizacji 12-latków, Kacper Czechoski, który w wieloboju sprinterskim - po czterech wyścigach na dystansie 500 metrów, zajął miejsce trzecie.

Wyniki legionistów w OZD:
Chłopcy (12 lat): 3. Kacper Czechoski
Chłopcy (E1 i młodsi): 15. Emil Kuramochi
Dziewczęta (E1 i młodsi): 45. Julia Blinow, 48. Maria Blinow
Chłopcy (11 lat): 11. Jan Dobrowolski
Dziewczęta (11 lat): 23. Julia Karczewska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.