Mateusz Grodzicki - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Grodzicki: Dobrze zagraliśmy w meczu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mateusz Grodzicki: Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Potrzebowaliśmy wygranej za trzy punkty, żeby w dobrych nastrojach rozpocząć przerwę świąteczno-noworoczną. Nadal utrzymujemy się na drugim miejscu w tabeli i mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy się prezentować jak najlepiej.
Przeciwnicy faktycznie jakoś specjalnie nam nie zagrażali, ale należy podkreślić to, że w całym meczu dobrze graliśmy. Fajnie, że trener dał szansę występu zawodnikom z ławki rezerwowych.

Na ten świąteczno-noworoczny okres można nam na pewno życzyć zdrowia, szczególnie dla Kamila Graczyka, bo nadal go potrzebujemy i na niego czekamy oraz naturalnie trochę szczęścia, bo jest ono w sporcie potrzebne.
Pragniemy także życzyć naszym kibicom wszystkiego, co najlepsze i liczymy, że w 2019 roku dalej będą nas wspierać podczas naszych spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.